Be Brand

מיתוג אישי זו הדרך בה אתה משווק את  עצמך לעולם. תהליך טבעי הנוצר עם הצורך להתבלט בסביבה רווית מתחרים ע"י הבלטת הערך המוסף האישי והמקצועי שלך.
מיתוג אישי מאפשר לכל אחד מאתנו לבדל את עצמו מהמתחרים שלו, ליצור תדמית אישית ולמתג את עצמנו כמומחים.
מיתוג אישי אינו מתבסס על שיפור עצמי, אלא על "אריזה מחדש" או "מיצוב מחדש".
מיתוג אישי אינו עוסק בפנטזיה, באשליה או בתדמית מזויפת.
מיתוג אישי עוסק באמיתי, במציאותי, באותנטי.
מיתוג אישי מתקיים כאשר האדם מתמקד ב: אישיות, כישרון, משאבים, שירות שמבדלים אותו מאחרים וכך נוצר בידול המבוסס על הבטחה למתן ערך ייחודי.

למה אני צריך מיתוג אישי?

אם אנחנו רוצים להשיג דבר מסוים, אנחנו חייבים להיות ולשדר את הדבר הזה.
מותג חייב להראות.
בעידן השיווק הארגוני והשיווק האישי בו המודעות החברתית גבוהה והרשתות החברתיות הופכות את הכול לשקוף, עוצמתי ומידי, כל פעילות שתבצע יכולה לייצר בולטות ולחזק את המותג שהוא אתה!

לסיפור שלך, הערך וההבטחה שלך, ההצלחות שלך והמומחיות שלך יש משמעות. ברגע שהארגון וההנהלה העומדת בראשו תיחשף אליך ואל המומחיות שלך  היא תבין שאתה מותג.

מעטפת השירותים שלנו למותג מנצח

ליווי ויעוץ אסטרטגי
למיתוג אישי

הקמה ושדרוג
פרופיל לינקדאין

קידום, שיווק ובניית
המוניטין שלך בלינקדאין

תוכן ובלוג
אישי למנכ״ל

סטוריטלינג

יח"צ אישי למנהלים

פודקאסטים

ליווי וייעוץ אסטרטגי למיתוג אישי

תרצו או לא, אך העולם הופך יותר ויותר תחרותי. ניהול הקריירה מחייב אתכם להחזיק בבידול – כזה שיגרום למי שבצד השני לבחור בכם, ולא במתחרים שלכם. כסוכנות, אנו נוכל לסייע לכם לעצב את הבולטות שלכם – זו שמאירה אתכם, מייחדת אתכם והופכת אתכם למה שאתם. מיתוג ברשת חיוני ואף הכרחי! אנו נעבוד אתכם יחד על תכנית מיתוג מותאמת אישית, כזו שתשקף אתכם כאטרקטיביים יותר בפני קולגות, מעסיקים ובעיקר – לקוחות.

מדוע המיתוג כה חשוב? משום שהוא תורם לעיצוב דמותכם ולדעת הקהל עליכם. בעידן הדיגיטלי, כל אחד יכול ללמוד עליכם עם הקלדת שמכם במנוע החיפוש גוגל. המטרה היא לעטוף אתכם בכמה שיותר אלמנטים חיוביים, ולעצב את דעת הקהל בצורה כזו שתטיב עמכם ותקדם אתכם.

בסדרה קצרה של פגישות אישיות נתווה את אסטרטגיית המותג שלכם ובסופם נגבש תוכנית. תוכנית פרקטית וברת ביצוע.

בוא.י להפוך למותג

הקמה ושדרוג פרופיל לינקדאין

הפרופיל שלכם בלינקדאין הוא כרטיס ביקור ששווה לכם הרבה כסף.
לא מעט משרות מתפרסמות רק ברשת לינקדאין. ברגע שפתחת פרופיל לינקדאין, בין אם הוא בנוי באופן מקצועי ובין אם לא, הוא הופך להיות תעודת הזהות שלך ברשת. 

תחשבו רגע מה קורה כשמישהו שאתם לא מכירים פונה אליכם בפעם הראשונה, הוא מעורר אצלכם סקרנות ועניין, לא ככה?
זה בדיוק מה שקורה אצל הלקוחות שלכם כשאתם פונים אליהם ומזמינים אותם להתחבר, הם מסתקרנים ומציצים בפרופיל שלכם.

כשהפרופיל שלכם כתוב בצורה מקצועית ושיווקית, הוא מעביר את המסר שלכם חד ומדויק.
פרופיל מקצועי יביא לכך שמעסיקים יפנו אלייך עם הצעות עבודה, יאפשר לך לפנות לאנשי גיוס בארגונים באופן ישיר, וליצור קשרים המבוססים על תחום העיסוק והעניין שלך.
הרי לפעמים זה כל מה שעושה את ההבדל בין הצלחה לכישלון…

אצלנו תלמדו בסדנה מיוחדת איך לייצר פרופיל שרק ימשוך אליו עוד ועוד לקוחות. נוכל גם לכתוב עבורכם פרופיל אישי מקצועי מותאם למותג שאתם.  

בוא.י להפוך למותג

קידום, שיווק ובניית המוניטין שלך בלינקדאין

לינקדאין הינה רשת חברתית מקצועית ומעולה למציאת מעסיקים או עובדים, שיתופי פעולה עסקיים, או אפילו מציאת לקוחות פוטנציאלים.

היתרון של הרשת הזאת על פני רשתות חברתיות אחרות, הוא ברמת הדיוק שהיא מאפשרת באיתור האנשים המתאימים, בין אם מבחינת הידע והכישורים המקצועיים, ובין אם מבחינת הדיוק שלה במציאת תפקידים/ חברות.

בסדנה מרתקת ומיוחדת גם אתם תלמדו איך לנהל את הרשת לטובתכם האישית/ המקצועית. צוות המומחים שלנו יוכל לנהל עבורכם את פרופיל הלינקדאין, לייצר ולקדם עבורכם קשרים אישיים ובכך להרחיב את מעגלי הנטוורקיג שלכם, לייצר עבורכם לידים והזדמנויות חדשות, לבסס אתכם כמותג.

בוא.י להפוך למותג

תוכן ובלוג אישי למנכ"ל

בלוג אישי הוא אמצעי רב עוצמה למיתוג אישי!
זהו למעשה אתר אישי מאוד פשוט שניתן להקים בחינם במגוון של אתרי בלוגים.
ההקמה של הבלוג היא בחינם ולוקחת מספר דקות, היא מאוד דומה למעשה לפתיחת משתמש דואר אלקטרוני, כך שאין סיבה לפחד או לדחות את הקמת הבלוג. תתרווחו, תשתו לכם קפה, ותעקבו אחר ההוראות.

היתרונות של הבלוג האישי

הבלוג האישי הוא שלכם לחלוטין. וודאו שבחרתם אתר בלוגים שיש בו כמות גדולה של בלוגרים פעילים כדי להבטיח את האיכות של הבלוג ושהוא גם יישאר פעיל ולא יוסר או יימחק. הקפידו לדאוג לעלות תוכן מעניין, ולשמור על קצב קבוע.
אתם יכולים להוציא קישורים מהבלוג שלכם לאתר שלכם ועל ידי כך לחזק אותו עוד. למעשה אם יש לכם יותר זמן פנוי אתם יכולים לנהל מספר בלוגים באתרים שונים. אם תצליחו לייצר תוכן איכותי עבור כל הבלוגים שלכם תזכו לקישורים איכותיים ממספר מקורות. אך גם ניהול של בלוג אישי אחד יכול להיעשות מוצלח ומניב עבורכם
כל מי שהלך בדרך זו באופן עקבי הניב לעצמו מקור תעבורת גולשים ממוקדים באינטרנט. יש לכך כוח ותמיכה חשובה בכל עסק.
האינטרנט הוא המקום שבו אנשים מחפשים כיום את רוב הדברים ואם לא ניתן יהיה למצוא אתכם שם, אז הלקוחות הפוטנציאליים שלכם פשוט ימצאו את המתחרה שלכם שהשכיל לעשות לעצמו קידום.

אז… למה אתם מחכים?

בוא.י להפוך למותג

סטוריטלינג

גם אם אתם בטוחים שאתם לא מספרי הסיפורים הטובים ביותר, דעו כי מדובר על מיומנות נרכשת. כסוכנות, חשוב לנו שתספרו את הסיפור שלכם בדרך אטרקטיבית, מעניינית וכזו שמניבה תוצאות. לא אחת, "סיפור טוב" הוא זה שקובע האם העסקה תיסגר או לא. הסיפור האישי שלכם יוכל לקדם אתכם, לפתוח לכם דלתות ובסופו של דבר גם להביא אתכם אל נקודת הניצחון – חתימת החוזה. על מה אנו מתמקדים? על סטורי-טלינג. 

כידוע, כל סיפור ניתן לספר באינספור גרסאות. עם זאת, לא כל גרסה אכן תייצר הקשבה, עניין וסקרנות. אנו נכשיר אתכם להעביר את הסיפור שלכם בדרך כריזמטית, סוחפת ומשכנעת.

בוא.י להפוך למותג

יח"צ אישי למנהלים

כולנו יודעים שיחסי ציבור הם כלי חשוב מאוד ליצירת הבידול והמיתוג שלך. יחסי הציבור מאפשרים לך לספר לעולם על כל הטוב שיש לך לתת. אם לא תכריז את היתרונות, הערך המוסף ועל ההצלחות וההישגים שלך, כאילו לא עשית דבר. 

איך עושים את זה? 

אנחנו מגישים לעולם את הייחודיות שלך, זו שמבדילה אותך ממתחריך ויוצרים קשרים איכותיים באמצעות הנוכחות הדיגיטלית שלך, מינגלינק, נטוורקינג והופעות במקומות הנכונים. 

בוא.י להפוך למותג

פודקאסטים

אחד הכלים העדכניים ביותר כיום בעולם התקשורת והמדיה, ובוודאי אחד השמות הפופולאריים ביותר כיום בתחום, הוא הפודקאסט, הֶסְכֵּת בעברית. כמעט בכל מקום ובכל מקצוע תשמעו את המילה הזאת מתגלגלת.
הפודקאסט הוא: תוכנית רדיו מוקלטת מראש, שניתן לשמוע בכל עת ובכל זמן שמתאים למאזין. זאת כחלק ממהפכה כללית בעולם המדיה, שבו הצריכה של תכנים לפי דרישה הולכת וגוברת ומתבטאת בכל התחומים – מהטלוויזיה ועד לרדיו.

למה כדאי ליצור פודקאסט?

כאמור, מדובר בכלי מאוד פופולארי כיום. זאת אחת הסיבות המרכזיות שבגללה כדאי ליצור אחד שכזה –  מאחר שקהל רב מאוד יכול להיחשף אליו. דווקא העובדה שמדובר בתוכנית ממוקדת מאוד, מכוונת לקהלים ספציפיים ומדברת על נושא מסוים היא שיכולה להעלות את הסיכוי לחשיפה, שכן מאזינים רבים מחפשים היום פודקאסטים בתחומים מוגדרים מאוד שמעניינים אותם.

היתרון הגדול של הפודקאסטים הוא היכולת לשמוע אותם מכל מקום, בזמן המתאים ביותר ובדיוק כשהמאזין רוצה בכך, בניגוד לתוכנית רדיו רגילה. וכמובן הנוחות,  את הפודקאסטים אפשר לעצור, להחזיר לאחור, להפסיק ולהמשיך מאוחר יותר, לשכוח ממנו ולהיזכר בו אחרי ימים וחודשים ועוד.

איך יוצרים פודקאסט?

מי שמעוניין ליצור תוכנית שגם תמשוך מאזינים, תצבור פופולאריות ותרכז סביבה ‘עדת מעריצים’ מסוימת, צריך לייצר פודקאסט טוב ואיכותי.
וכאן אנחנו נכנסים לתמונה, במטרה לעזור לך לייצר את הפודקאסט הטוב ביותר עבורך.

בוא.י להפוך למותג

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן