תכנון וניהול קריירה – איך עושים את זה נכון?

לאורך השנים, רכשתם השכלה וכישורים שבזכותם אתם ממלאים את התפקיד הנוכחי שלכם. בתחום בו אתם עוסקים, אתם מובילים, משפיעים, מיומנים ובעלי ערך. לעתים, בעלי תפקידים, בטוחים כי הם יכולים לבצע תפקיד נוסף: להיות אלו שמנווטים ומתכננים את הקריירה שלהם בעצמם. תכנון וניהול קריירה הם עיסוק בפני עצמו, ומבלי שמבינים את המשמעויות והסיכונים, יכולים להישאר עומדים במקום ללא יכולת להתפתח ולהתקדם.

אז נכון, אתם יודעים טוב יותר מכל אחד אחר מה טוב לכם: היכן אתם רואים את עצמכם, אילו תפקידים תרצו למלא ומהו הערך המוסף שאתם מביאים אתכם. עם זאת, חשוב שאת תכנון הקריירה שלכם תפקידו בידיים מקצועיות.

החשיבות האמיתית של סוכנות לתכנון וניהול קריירה

הדרך הטובה ביותר להמחיש את הקשר שבין פוטנציאל ההתפתחות שלכם ובין תכנון נכון לקריירה, היא באמצעות הדוגמא הבאה: זמרים מצליחים מאופיינים בכישרון שירה. עם זאת, כישרון השירה לבדו הוא לא מה שהביא אותם לקדמת הבמה, לאהבת הקהל ולהצלחה הכלכלית. מאחורי כל זמר מצליח, עומד מנהל שמתכנן היטב את הצעדים הנכונים מקצועית.

גם אתם, כמנהלים ובעלי תפקידים בכירים, צריכים את הגב המקצועי שידע לנווט אתכם ולשדך ביניכם ובין חברות המגייסות לתפקידים רלוונטיים. הקריירה שלכם צריכה להיות דרך קבע בנסיקה, התפתחות והתרחבות, וניתן ליהנות מאותו מימוש מקצועי והגשמה עצמית באמצעות ניהול נכון.

דלתות לא תמיד נפתחות בעצמן, צריך לפתוח אותן!

כשמדברים על תכנון וניהול קריירה, מדברים בעיקר על סוכנות שתייצג אתכם בזירה המקצועית-עסקית-תעסוקתית. כמנהלים ובעלי תפקידים בכירים, אתם צריכים להשקיע את האנרגיה והזמן שלכם בעיסוקכם הנוכחי. חיפוש אחר תפקיד חדש או צעדים בדרך לפיתוח הקריירה, מופקדים אצל סוכנות שעושה בעבורכם את כל העבודה מאחורי הקלעים.

חשוב לזכור כי לעתים דלתות לא נפתחות מעצמן, וצריך את אותה דחיפה קטנה שפותחת את הדלת. כידוע, תכנון וניהול קריירה המון פעמים נשענים על היכולת ליצור קשרים מקצועיים. סוכנות שעובדת בשבילכם, מקדמת את האינטרסים המקצועיים שלכם!

תכנון וניהול קריירה בצורה עצמאית – כדאי?

לתכנן ולפתח את הקריירה באופן לגמרי עצמאי, זה לקחת על עצמכם ג'וב נוסף. כשאתם מחלקים את עצמכם בין שני עולמות, לרוב התוצאה תהיה הישגים בינוניים – גם בתפקיד הנוכחי שאתם מבצעים וגם בנישה הנוספת של תכנון הקריירה. אנו נשמח להיות הקול והפנים שלכם – אלו שיקדמו אתכם, יפתחו אתכם ויאירו את דמותכם המקצועית באור חיובי. אנו מלווים אתכם בשלבי הדרך – מאיתור המשרה שמתאימה לכם ועד חתימה על הסכמי עבודה.

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן