Be Talent Club מועדון פרמיום למנהלים ומנהלות, בכירים ובכירות, המובילים חברות ומיזמים מתעשיות שונות ומגוונות. 

המועדון מהווה רשת חברתית ועסקית – מכפיל כוח, בעל הון אנושי מוביל, שתפקידו לתת מענה לאתגרים העסקיים לצד הצרכים, הרצונות האישיים והמקצועיים של כל חבר וחברה בקהילה.

המועדון מקיים אירועי תוכן, כנסים, מפגשי נטוורקינג איכותיים, קבוצות עבודה וחשיפה להזדמנויות עסקיות ומקצועיות.

מחלום למציאות

החלום של קרן סדרינס, מייסדת המועדון, לייצר קהילה שתהיה בית עבור מנהלים בכירים מומש. בכל יום אנו ערות לחיבורים ולהזדמנויות החדשות שנוצרות במועדון. 
קרן, על בסיס הניסיון הרב שלה, הידע והיכולת שלה לחבר בין אנשים, טוותה, ממש כמו רשת, קהילה מנצחת ותוכן שאי אפשר לקבל במקומות אחרים. 

 

 

מעוניינים להצטרף למועדון? תשאירו פרטים:

כל מה שצריך בשביל להצליח

חיבורים

המילה נטוורקינג כבר כל כך לעוסה שקשה לנו לשמוע אותה. אבל, בואו נודה באמת, כמנהלים בכירים אנחנו חייבים לייצר לעצמנו רשת חיבורים. רשת של קשרים היכולה לפתוח לנו דלתות שאולי לא ראינו מעולם. נדמה כי קשה לנו להתחבר לנושאים אשר אינם ״מתאימים לנו״. יחד עם זאת, בדיוק באירועים שלנו קלטנו והבנו, עד כמה אנחנו מונעים מעצמנו לראות הזדמנויות ולפתוח דלתות היכולות לתרום לנו לא מעט. בזכות הידע שיש לנו אנחנו יודעות להוביל לחיבורים מנצחים, וכן, לא בהכרח מהעולם שאתם מכירים.

אתם בטח מכירים את הגישה שכולם מדברים עליה, Open your mind, נכון? 
כשמדובר בחיבורים אז זו גישה הכרחית. לא לכולנו יש את היכולת ליצור קשרים, ולכן זאת אחת הסיבות שהמועדון שלנו הוקם, לנו יש את היכולת לטוות את הרשת ולחבר, לכם נותר לפתוח את הלב. היכולת ליצור חיבורים מרחיבה את הידע שלנו, את הכוח שלנו ואת ההזדמנויות שלנו, למה שתמנעו זאת מעצמכם?

הצעות והזדמנויות

"רשת" קשרים היא הבסיס לקידום ויצירת הזדמנויות עסקיות. 

בכל מפגש נטוורקינג או אירוע של המועדון, נוצרים לחברי המועדון הזדמנויות עסקיות ואישיות חדשות. לצד ההזדמנויות הנוצרות, באופן טבעי, כתוצאה ממפגש וחיבור בין אנשים אנו דואגות לחשוף בפני חברי המועדון הזדמנויות עסקיות מעניינות  באמצעות חשיפה למיזמים חדשים, יצירת חיבור בין רעיון לפרסונה, שולחן עגול – אינטימי ועוד. הקהילה וחבריה, על פי תפיסתנו, הם חלק מחממת רעיונות בו נרקמים עסקים גדולים.

משרות ותפקידים

ההתמחות של 'סוכנות ייצוג מנהלים – קרן סדרינס' היא חיבורים!

אנחנו יודעות לעבוד מול הארגונים כדי להבין מי הפרסונה שמחפשים, ומול המיוצג שלנו ולהבין מה יגרום לו לקום כל בוקר בחיוך.

העובדה שהסוכנות מייצגת ומחוברת לקהילה גדולה של מנהלים בכירים מהווה יתרון אדיר למי שנמצא במרוץ לכיסא המנכ"ל.

חברי המועדון שיבחרו בכך, יוכלו להיחשף למשרות דיסקרטיות ובלעדיות ולהנות משירות פרמיום של סוכנות ייצוג מנהלים ובמודל ייחודי המוצע רק לחברי המועדון.

אור הזרקורים

פתרנו עבורכם את האתגר סביב "הביצה והתרנגולת" והשיח הפתור והלא פתור בנושא "שיווק עצמי". 

אנחנו מציעות לחברי המועדון את האפשרות להמיר את משאבי הזמן והאנרגיה לטובת שימוש בידע, בניסיון, ביכולות המקצועיות והקסם האישי כדי לבנות ולחזק את המוניטין האישי. ולמה? כי מיתוג אישי, במיוחד היום שהעולם כל כך וירטואלי ונע בתוך המדיה החברתית, יש צורך להוציא את עצמנו החוצה. 

ולכן, חברי המועדון זוכים לחשיפה על הבמה – הרצאה, השתתפות כדוברים בפאנל וכדומה. 

תוכלו לשתף בידע שלכם דרך שיח, מאמר, הנחיות של קבוצות ואפילו שולחנות עגולים. 

אנחנו מאמינות שידע הוא כוח, ואם מעבירים אותו הלאה, הוא צובר יותר והופך לכוח שקשה לעמוד בפניו. במועדון שלנו יש לכם את הבמה להיות מי שאתם.

פינוקים

מכל אירוע, מכל מפגש אתם יוצאים עם שלל פינוקים. למה? כי מגיע לכם. הפינוקים שונים ומגוונים ומבטיחים שתמצאו משהו לקחת איתכם בהמשך. הפינוקים הללו, מבחינתנו, הם חשובים לא פחות. כחלק מהמועדון, תמיד יש את הרצון לתת ולהעניק, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים לקבל. אנחנו מאמינות, שאם יש לנו את היכולת לפנק, אז למה לא? הפינוקים מחכים גם לכם פה ☺

המנטורים

"המנטורים"  הינם חברי המועדון. כולם מנהלים בכירים, שכיהנו בעבר, מכהנים גם כיום בתפקידי מפתח, בכירים ומשמעותיים במשק. המנטורים נפגשים עם מנהלי הביניים, מנכ"לי העתיד, בתוכנית מנטורשיפ ייחודית במטרה לסייע למנהלים להשיג מטרות, לחולל שינוי, לשפר ולייעל בכלל האספקטים העסקיים והאישיים. 

חברי המועדון מצטרפים כמנטורים מתוך רצון אמיתי להעניק, לחלוק מהידע והניסיון שלהם. 

אנו יוצרים את החיבורים הנכונים והמדויקים לכלל הצדדים ומלווים לאורך כל הדרך.

חממת הידע

חממת הידע שלנו משמשת כמרחב, וירטואלי ופיזי, של למידה והעשרה באמצעות הרצאות, מאמרים, הכשרות והדרכות. ואת כל אלו אנחנו בונות, במידה רבה מהתשובות שלכם והרצונות שלכם. מעניין אותנו מה מעניין אתכם, ואנחנו פועלות מתוך ההיכרות שלנו עימכם, עם העולם שאתם נושמים ועם עוד עולמות שרצוי שתכירו, במידה ואתם לא מכירים. כדי להיות מוצלחים יותר אתם צריכים להרחיב את הידע שלכם, ולכן יצרנו את החממה. בית של ידע, של כוח, ותמיד אפשר ללמוד ממנו ואף להוסיף לו. כי בינינו, תמיד אפשר ללמוד ולהרחיב את הידע שלנו.

הדירקטורים

אחד התחומים בהם סוכנות ייצוג המנהלים מתמחה הוא בנייה, ליווי והקמה של נבחרת דירקטורים בתמהיל סינרגטי, שבסופו של דבר מתפקדת כיחידה מובחרת. העובדה שהסוכנות מייצגת ומחוברת לקהילה גדולה של מנהלים בכירים, מכל ענפי המשק, עם טרק רקורד בעולמות מגוונים, מעניקה לנו יתרון אדיר בחיבור מנהלים בכירים לדירקטוריונים. מתוך כך, חברי המועדון יכולים להצטרף לנבחרת הדירקטורים המיוצגים על ידי הסוכנות ולזכות לייצוג מקצועי של הסוכנות.

מעוניינים להצטרף למועדון? תשאירו פרטים:

האירועים הבאים שלנו

הרצאת ״חיבורים״ ומפגש נטוורקינג
אירוע קהילה
הרצאת ״חיבורים״ ומפגש נטוורקינג
הרצאת ״חיבורים״ ומפגש נטוורקינג
הרצאת ״חיבורים״ ומפגש נטוורקינג
"ארגון מארח". מפגש נטוורקינג, תוכן ולמידה באירוח של עו"ג יגאל אורנשטיין בנושא: ניהול מו"מ אישי ועסקי
"ארגון מארח". מפגש נטוורקינג, תוכן ולמידה באירוח של עו"ג יגאל אורנשטיין בנושא: ניהול מו"מ אישי ועסקי
"ארגון מארח". מפגש נטוורקינג, תוכן ולמידה באירוח של חב' מיטרוניקס
קבוצת עבודה- עיצוב ופיתוח קריירה – מקסום ומינוף ההצלחה שלי. בהנחייה של קרן סדרינס. רחובות
קבוצת עבודה- עיצוב ופיתוח קריירה – מקסום ומינוף ההצלחה שלי. בהנחייה של קרן סדרינס. רחובות
הרמת כוסית לראש השנה
כנס חדשנות מתקדמת
סדנת Exective AI למנהלים - מפגש 2
סדנת Exective AI למנהלים - מפגש 1

חברים מספרים

״היי, תודה על הכנס שארגנתם. ההשקעה האיכותית ניכרה בכל, והחיבור עם שלווה היה מרגש. אז שוב תודה, ושתהיה לכם שנה טובה עם הגשמות של חלומות וחיבורים של אנשים טובים.״
״תודה על אירוע מקסים! נוצרו לי חיבורים והזדמנויות!״
״היה אירוע מעולה. לצערי לא יכולתי להישאר עד הסוף. חייבת לציין שהיה אחד אירועי הנטוורקינג האיכותי ביותר שהייתי בו. תודה.״
״היי, רציתי לומר תודה רבה על האירוע אתמול. היה מדהים. לצערי נאלצתי לעזוב מוקדם בגלל הצפה בדירה אבל ממה שהספקתי אין ספק שהיה מרשים מאוד! אנשים מרתקים!״
״בוקר טוב קרן, חייב להגיד שהיה מטורף ומקצועי בקטע אחר אתמול, את והצוות שלך פשוט אלופים. זה עולם מופלא שאת מנהלת בצורה מדהימה. תודה על ההזדמנות והזכות לקחת חלק, ותודה שוב על שבחרת לאמץ של שלוה. נהניתי מכל רגע, ושוב תודה.״
״קרן יקרה, תודה על אחר הצהריים כיפיים, מעניינים, נעימים ומאוד מקצועיים. הכרתי אנשים איכותיים וממוקדים. דש ותודה לצוות המדהים שלך.״
״בוקר טוב קרן, רק לומר שהיה כנס מצוין, יצירתי חיבורים חדשים והזדמנויות חדשות, נהניתי ואפילו החכמתי.״

מעוניינים להצטרף למועדון? תשאירו פרטים:

החברות כוללת: 

 • כנסים:
  מספר כנסים הפרוסים לאורך כל השנה.
 • אירועים:

         אירועים חברתיים וארוחות בין חברים.

 • חיבורים:
  מפגשי נטוורקינג, אחת לחודש, במקום שיקבע על ידי מנהלי המועדון.
  "ארגון מארח" – ארגונים והנהלות המארחות את חברי המועדון – נטוורקינג ולמידה.
 • הזדמנויות עסקיות:
  חשיפה להזדמנויות עסקיות וחיבורים עסקיים הרלוונטיים לחברי המועדון.
 • חשיפה למשרות דיסקרטיות:
  ייצוג וחיבור למשרות דיסקרטיות באמצעות שירותים הניתנים בסוכנות ייצוג המנהלים- קרן סדרינס ובמודל עסקי ייחודי לחברי המועדון בלבד. 
 • מיתוג ושיווק עצמי:
  לכל חבר המועדון תינתן האפשרות ל:
  פרסום של 1-3 מאמרים בשנה. המאמרים יאושרו על ידי מנהלות הקהילה ויפורסמו כחלק מהמגזין הדיגיטלי של המועדון והן יעלו ברשתות החברתיות או בכל ערוץ דיגיטלי של המועדון.
  הנחייה של סדנה/ הרצאה וחשיפה בפני קהילה של מנהלים ובתנאי שהתוכן בהתאם לתכנים הרלוונטיים לחברי המועדון.
  הנחייה והובלה של קבוצת עבודה/שולחנות עגולים.
 • סדנאות/ וובינרים/ הרצאות בנושאים שונים בתחום ניהול, יזמות, חדשנות, שיווק ועוד… אשר יועברו בפלטפורמה דיגיטלית שתבחר ע"י מנהלי המועדון.
 • קבוצות סגורות בפייסבוק/ לינקדאין.

מעוניינים להצטרף למועדון ? תשאירו פרטים:

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן