פאנל מומחים מעולמות ה- פודטק, פינטק, סייבר ומטווארס, TechForGood, ריטייל-טק

בנושא: זיהוי טרנדים בשוק והפיכתם למנועי צמיחה

בהנחיית קרן סדרינס - מייסדת קהילת BeTalent ובעלת 'סוכנות ייצוג מנהלים - קרן סדרינס'.

אירוע קהילת Be Talent יום רביעי 14/09 בשעה 17:30

אלון שחק

Cyber Lead Scout בחברת Deutsche Telekom

מרצה בנושאי סייבר ובייחוד על תחום ה-Metaverse Security בארץ ובעולם בפאנלים עסקיים ואקדמיים.
עובד בחברת Deutsche Telekom כ-Cyber Lead Scout ומשמש כעמית מחקר בנושא סייבר בסדנת יובל נאמן למדע, טכנולוגיה וביטחון באוניברסיטת תל אביב.
הן בתפקידיו הנוכחיים והן בתפקידו הקודם כמנהל יחידת הסייבר במכון היצוא הישראלי, אלון מתמחה בזיהוי טרנדים חדשים בעולם הסייבר בטווח הקצר והארוך ויצירת אפיקים עסקיים חדשים (Use Cases) מתוכם.

אלון-שחק
יעל-קוכמן

יעל קוכמן

שותפה מייסדת ומנהלת ב-Sarona Commerce Venture

הקרן הראשונה שהתמקדה בסטארט-אפים בתחום המסחר והקמעונאות הקשורים לישראל.
יזמית נלהבת שהפכה למשקיעה.
בעלת 15+ שנות ניסיון בניהול עסקי, פיתוח עסקי ותפעול, מסטארטאפים ותאגידים רב לאומיים כאחד, יעל הייתה שותפה להקמת Re:Tech – מרכז החדשנות הטכנולוגי הקמעונאי הראשון בישראל. ב-Re:Tech. עבדה עם לקוחות כמו ASOS, M&S, eBay, סופר פארם, תנובה ואחרים כדי לחפש פתרונות טכנולוגיים ישראליים מתקדמים ולחבר אותם ליחידות עסקיות רלוונטיות הדורשות פתרונות אלו.

חנן שניידר

מנכ"ל ומייסד שותף של קרן הון סיכון Millennium Food-Tech

מנוסה בחברות סטארטאפ. מנכ"ל ומייסד שותף של: קרן הון סיכון נסחרת.Millennium Food-Techלפני הקמת מילניום הוא יזם, הקים וניהל את חממת פוד-טק בקרית שמונה, ישראל. חנן היה היזם של IndaMed וניהל חברות סטארט-אפ, מהייזום ועד לחדירת השוק. כמנכ"ל חברות אלו הוא גייס סכומים משמעותיים מקרנות הון סיכון ושותפים אסטרטגיים בארץ ובחו"ל.

שניידר
omri-borel

עומרי בורל

מייסדת ומנכל״ית IMagine Impact

מומחית לאסטרטגיה, ניהול וחדשנות אימפקט.
מחלוצות תחום האימפקט בישראל, שותפה להקמתם של כמה מארגוני התשתית המובילים בתחום, מקימת כנס האימפקט הבינלאומי Israel Imapct Summit. לעומרי ניסיון רחב בעבודה עם ארגונים מכלל הסקטורים, בארץ ובחו״ל. היא חברת בורד במספר ארגונים ומרצה בינלאומית.
המיקוד שלה הוא בזיהוי מנופים עסקיים וחדשניים שיאפשרו לנו כאנושות, להפוך את הבעיות החברתיות והסביבתיות הגדולות שלנו להזדמנויות הבאות – לעסקים, ליזמים, לארגונים חברתיים ולממשלות.

עתני אורון

מוביל חדשנות בבנק הפועלים

שותף במגוון פרויקטים, ביניהם אסטרטגיית הקריפטו של הבנק ומעבדת החדשנות. לפני כן הוביל את תחום הפינטק בהאב הטכנולוגי של שגרירות בריטניה שם עבד עם גופים פיננסיים בריטיים באיתור פתרונות טכנולוגיים וכן ניהל את ענף הפינטק במכון היצוא, שם עבד עם מאות סטארטאפים וסייע ביצירת הזדמנויות עסקיות בלמעלה מ-30 מדינות.

עתנאי-אורון

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן