נושאי הלפידים

חנוכה מתקרב וזו כמובן עוד סיבה לחגיגה!
חנוכה מסמל האור בחיינו.
חג האורים.
חג הגבורה.
חג הניסים.
חג המכבים.
ואני בטוחה שאולי שמעתם שמות נוספים.

אז למה נושאי הלפידים?
בעבר מן הסתם שאנשים לא הסתובבו עם נרות ברחוב או מנורות, הם נשאו לפידים והדגישו את החשיבות שיש לאור.

אור מגרש את החושך – גם באפלה הכי גדולה בחיים נקודת אור תשנה הכול.

אומנם אין חופשת חג, אבל יש מלא סיבות נהדרות לחגיגות ואנחנו אוהבים לנצל כל הזדמנות!
אז, איך זה קשור אליכם?

קלי קלות!

אתם אלה שנושאים את הלפידים בארגון. כן, כן. מנכ״לים, סמנכ״לים, מנהלים בכירים. אתם אלה שמחזיקים את הלפיד, ויש לכם את היכולת להביא את האור או שלא.

אז לכבוד חג החנוכה, הבאתי לכם כמה עצות כדי לחגוג בסביבת העבודה שלכם. כי למה לא? לרוב, אין לנו יכולת להדליק נרות יחד עם העובדים, ובינינו – העבודה היא המשפחה השנייה שלנו.

סביבון סוב סוב סוב – דרך נהדרת לחגוג את החג הזה היא בצורה של תחרות משותפת בין העובדים.
רכשו סביבונים פשוטים, כאלה שנפתחים וניתן לשים בהם פתק.
רשמו על פתקים מגוון חידות / בדיחות/ הפתעות וכדומה והכניסו לכל סביבון – תיצרו גיבוש בעבודה סביב החג! אפשר להחליט לשחק בכל משחק שרק עולה לכם לראש. ואם לא בא לכם לשחק – שימו משפט להשראה, ואיזו סוכריה טעימה ויאללה ☺ להשאיר לכל אחד על השולחן.

חג הניסים –  כן כן, החג הזה עוסק בניסים. אז תחשבו, מתי היה לכם נס לאחרונה? מה אתם מחשיבים כנס? האם אתם יודעים על הניסים של העובדים שלכם? נצלו את רוח החג לפעילות בארגון. שכל אחד יכתוב על נס שהיה לו. תאספו את כל הפתקים, תערבבו, ובתורות תשלחו כל עובד לקחת פתק אחד, ועליו לגלות מי כתב אותו. זה יהיה משעשע ☺ מבטיחה.

אוכל – אין ספק שאחד הדברים הכי חשובים בחנוכה (בהומור כמובן) זה אכילת סופגניות! ובשנים האחרונות אנחנו פוגשים כל כך הרבה טעמים ועיצובים! רוצים ללכת רחוק? קנו סופגניות ריקות ותוספות, מילויים ואביזרים ותגרמו לעובדים לעצב את הסופגנייה שלהם!

אור גדול – יש ספק בכך שאתם עובדים בערב, אבל אם כן תיצרו הדלקת נרות משותפת. ובכלל, דאגו שתהיה חנוכייה בארגון שלכם, ליופי, לתחושת חג, ולהנאה.

אפשר תמיד לחגוג – חג החנוכה הוא שמונה ימים, ואלו שמונה ימים שיש לכם סיבה למסיבה. תפתיעו את העובדים שלכם, צרו אווירה חגיגית. תייצרו גיבוש, שמחה וכמובן, תביאו את האור!

זכרו שבמשך כל השנה, כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן!
לא משנה איזה טייטל אתם מחזיקים, אפשר תמיד לחפש את המהות של החג בתוכנו. בתור נושאי הלפידים, יש לכם יכולת להביא לסביבה שלכם מלא אור.
לכו על זה!

מאחלת חג חנוכה שמח לכולם!
שלכם, אלינור לוגסי.

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן