בלוג

לחגוג הצלחות בצל המלחמה: אתגרים והזדמנויות

התקופה הנוכחית בישראל מאתגרת במיוחד. אנו נמצאים במצב של לחימה ואי ודאות, חיילי מילואים רבים שוחררו וחוזרים למעגלי התעסוקה, וחווים קשיים רבים בהשתלבות חזרה. לצד זאת, עבור חלק מהארגונים, תקופה זו דווקא יצרה הזדמנויות עסקיות חדשות. כתוצאה מכך, עולה השאלה כיצד ניתן לחגוג הצלחות עסקיות תוך התחשבות בתחושותיהם של חיילי המילואים ועובדים אחרים בחברה.

קרא עוד »

למה רצוי, כדאי וחשוב להוסיף לקורות החיים את העשייה ההתנדבותית?

בעולם העסקי המודרני, קורות חיים מוצלחים הם אלו שמשקפים לא רק ניסיון מקצועי והשכלה, אלא גם ערכים, מחויבות חברתית ורחבת אופקים. התנדבות מהווה דרך מצוינת להדגים את כל אלה, בין אם אתם נשים או גברים בתפקידי ניהול בכירים.

בעידן בו מנהלים בכירים נתפסים לא רק כאחראים על ההצלחה העסקית, אלא גם כמובילי שינוי ואחריות חברתית, הכללת פעילות התנדבותית בקורות החיים היא לא רק רלוונטית אלא גם מועילה.

אז למה רצוי, כדאי וחשוב להוסיף לקורות החיים את העשייה ההתנדבותית?

קרא עוד »

ניהול והובלת שינוי ארגוני: כיצד להביא לשינוי מוצלח ולנהל את התנגדויות והאתגרים הנלווים

בעולם העסקים המודרני, שינוי הוא הכלל ולא החריג. חברות מובילות מבינות שהן צריכות להתארגן ולהתכונן לשינויים כדי להישאר רלוונטיות. אבל כיצד ניתן לנהל ולהוביל שינוי ארגוני בצורה מוצלחת?

שינוי ארגוני הוא תהליך מורכב ורגיש שדורש תכנון וניהול זהירים. כדי להוביל לשינוי מוצלח, על מנהלים להבין ששינוי הוא תהליך ארוך טווח הכולל שלבים רבים ומעורבות של כל בעלי העניין בארגון.

ניהול שינוי ארגוני מוצלח הוא אמנות של איזון בין חזון ארוך טווח לבין צעדים מעשיים והתקדמות הדרגתית, תוך שמירה על גמישות ומתן מענה להתנגדויות וקשיים העולים בדרך. עם תכנון נכון, תקשורת אפקטיבית ומנהיגות נחושה, כל ארגון יכול לעבור שינוי מוצלח לטובת עובדיו ולקוחותיו.

קרא עוד »

נטוורקינג בזמן מלחמה: איך להרחיב את רשת הקשרים שלך

בתקופות מאתגרות כמו מלחמה, חשוב לזכור שנטוורקינג מקצועי הוא כלי חשוב לשמירה על אחדות, פיתוח מקצועי ומציאת הזדמנויות חדשות. על ידי יצירת שיחות משמעותיות, בניית קשרים אישיים וקיום תקשורת מתמדת, ניתן להרחיב ולחזק את רשת הקשרים שלך, גם בזמן שהעולם סביבנו נראה לא יציב.
נטוורקינג בזמן מלחמה: איך להרחיב את רשת הקשרים שלך. מדריך למנהלים ומנהלות

קרא עוד »

חיפוש הזדמנויות ותעסוקה בעת מלחמה: מדריך למנהלים ומנהלות

בתקופות של מלחמה, חשוב לשמור על גמישות, יכולת התאמה, ולהיות פתוחים ללמידה ולפיתוח. השוק משתנה, ועם זאת נפתחות הזדמנויות חדשות. מנהלים עם כישורים רלוונטיים, גישה חדשנית ורשת תמיכה חזקה ימצאו עצמם במצב טוב להתמודד עם האתגרים ולנצל הזדמנויות שהמשבר מביא עימו.
חיפוש הזדמנויות ותעסוקה בעת מלחמה: מדריך למנהלים ומנהלות

קרא עוד »

אורחים ומארחים – משמעות האושפיזין לעולם העסקי

חג הסוכות הגיע ואיתו ההזדמנות לארח ולהתארח בסוכה משותפת. האושפיזין ממחיש את הערך של להכניס אורחים ולבנות קהילה תומכת.
גם בחיינו המקצועיים, עלינו לזכור את חשיבות הנטוורקינג וטיפוח קשרים עם אחרים. כשאנו פותחים את ליבנו ומושיטים יד לעמיתים ושותפים, כולנו הופכים למארחים ואורחים כאחד ויוצרים סוכת שלום משותפת.
ברוח חג הסוכות, אני מאחלת לכולנו להמשיך ולבנות קהילה תומכת ומחזקת שתלווה אותנו לאורך כל השנה.
חג סוכות שמח! חג אושפיזין שמח!

קרא עוד »

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן