בלוג

להצטרף לקהילה. כן/ לא

שייכות לקהילה ומשמעות הם אחד מהגורמים החשובים ביותר לאדם.
תחושת השייכות באה לידי ביטוי בדרכים שונות אצל כל אחד ואחת מאיתנו. אחת מהדרכים שיותר ויותר נפוצה כיום היא שייכות לקהילה. קהילה שיש למשתתפים בה עניין משותף. בשיח היומיומי שלי עם מנהלים שאותם אני פוגשת בקהילת המנהלים של סוכנות הייצוג קרן סדרינס ישנם שני סוגי מנהלים.ות: אלו שפעילים כבר בקהילה /פורום/ מועדון מנהלים ומכירים בערכה ואף פעילים בקהילה ואלו שעדיין מתלבטים האם נכון וכדאי להם להיות חלק מקהילה. אז לשם כך, נפגשתי  מנהלי.ות קהילה המומחים בניהול קהילות ושאלתי לדעתם.

קרא עוד »

קהילה של הזדמנויות

אני אוהבת מילים ותיקות שפתאום זוכות לחיים חדשים והופכות להיפר מודרניות ויותר רלוונטיות מתמיד. קחו, למשל, את המילה 'קהילה'. לא יודעת מה היתה האסוציאציה שלכם אבל עבורי המילה 'קהילה' התחברה אוטומטית למילה 'יהודית' וכל פעם שנתקלתי בה הייתי מדמיינת כינור כליזמרים נוגה ברקע. דווקא בעידן הדיגיטלי המילה הזו עברה פאזה והפכה למילת באזז בתחומי החברה, הניהול והשיווק. 

קרא עוד »

איך להפיג את הבדידות בצמרת?

לכל מנהל (וכך גם לכם), ישנם נכסים שטופחו והושקעו לאורך זמן ובאופן גלוי: השכלה אקדמית, עשייה מקצועית, כישורים ייחודיים, תכונות ומאפיינים אישיים ואפילו מערכת קשרים עסקית מרשימה. בזכות ההשקעה המושכלת בטיפוח נכסים אלו, מנהלים בכירים הצליחו לכבוש יעדים, לאייש תפקידים נחשקים ולטפח קריירה מפוארת!

קרא עוד »

מכל מלמדי השכלתי! התפתחות מקצועית תוך כדי איוש תפקיד ניהולי בכיר

אתם אולי מגדירים עצמכם כ"אנשים עובדים", אך אם תעצרו לרגע ותעמיקו בשגרת יומכם כמנהלים, תגלו כי אתם עושים דבר נוסף: לומדים. פגישות עם עמיתים עסקיים, נוכחות בהרצאות, כנסים ותערוכות, שיחות מסדרון עם עובדיכם, מעבר על מצגות הדרכה ולמידת קורסים מקצועיים – כל אלו תורמים להעצמתכם, הרחבת האופקים שלכם והפיכת ארגז הכלים שלכם לכבד ומשמעותי יותר.

קרא עוד »

השילוש הקדוש בבחירת שותף למיזם

בהנחה שיצאתם לדייט בחייכם, לבטח גם אתם יודעים שמציאת "האחד" אינה בהכרח פשוטה, ומותנית ברצון, סבלנות ובעיקר – התמדה. אם חשבתם שלמצוא שותף לחיים זו משימה מורכבת, דעו כי בחירת שותף למיזם חייכם עלולה להיות מורכבת אף יותר. אז לא, אין כל כוונה הבהיל או להרתיע אתכם חלילה, אלא רק להדגיש בפניכם את חשיבותו, משמעותו והשפעתו של השותף על המיזם – על הדרך ועל היעד הסופי.

קרא עוד »

איך להפוך צורך למציאות

״צורך הוא כל דבר שאדם או בעל חיים זקוק (או חש שהוא זקוק) לו עבור המשך קיומו הפיזי ורווחתו הנפשית. מקובל לראות צרכים אלו כתופעה אוניברסלית, כלומר, כל בני האדם חולקים את אותם צרכים, גם אם צרכים שונים מופיעים אצל אנשים שונים בזמנים שונים ובעוצמות שונות.״
אפשר להתחיל במבט החיצוני של המילה, בראייה הישרה – צורך.
מהו צורך? האם אי פעם חשבתם באמת על המילה צורך?
מה אנחנו צריכים?
מה אנחנו באמת באמת צריכים?

קרא עוד »

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן