ייצוג מנהלים

מה זה אומר ייצוג מנהלים? התפקיד שלנו הוא לייצג אתכם – המנהלים, בדרך אל התפקיד הבא שלכם. בשנים האחרונות צברנו ידע תוך כדי תנועה: עבודה עם מנהלים, התנסות באינטראקציות עסקיות ורכישת כלים לטובת חיבור בין טאלנטים ובין הגופים העסקיים הרלוונטים.

אז נכון, המילים "טאלנט" ו"ייצוג" אולי מוכרות לכם מעולמות הבידור והספורט, אך לא תאמינו עד כמה הן רלוונטיות גם לתחום התעסוקה. שוק התעסוקה הינו שוק גדול ודינאמי, שהרצון להצליח בו משותף לכל מי שלוקח בו חלק. לעתים, על מנת להצליח, לא מספיק כישרון, ניסיון מקצועי, רזומה תעסוקתי ובידול מקצועי-אישי, אלא שנדרש גם מי שידחוף, יקדם ויצור את הקשרים: סוכן מייצג.

איך הסוכן יכול לסייע לכם גם לכם?

 • עבודה משותפת לטובת החוזה הטוב ביותר
 • שימור האינטרסים שלכם, תוך הובלת תיווך העסקה
 • הפצת שמכם, זאת על מנת שיכירו אתכם ואת העשייה שלכם

מדוע גם אתם צריכים סוכן? 5 סיבות טובות!

בניית הקריירה על בסיס שיתוף פעולה מלא

הסוכנות אמנם תפתח את הדלתות ותפיץ את שמכם, אך לא רק. יחד, מתבצעים מאמצים לטובת בניית תכנית לפיתוח הקריירה. אנו נפעל לטובת הפיכתם למותג עם מוניטין חיובי. חשוב להבין כי הסוכנות לא יוצרת רק את התיווך בשלב הסופי, אלא שהיא גם זו שמניחה את אבן הפינה, מעצבת ובונה את המותג – הכל בהתאמה אישית למטרות הקריירה.

תמיכה וליווי לאורך כל הדרך

לעשות דרך לבד? זה קצת פחות אידיאלי. עם ליווי של סוכנות, יש תמיד מי שצועד אתכם יד ביד. כך, תוכלו דרך קבע לשאול שאלות, לקבל הכוונה וטיפים להתנהלות נכונה. הסוכנות היא שזו שתעודד, תפרגן ותחדיר בכם מוטיבציה – להמשיך, לעשות ולכבוש. הסוכנות איננה תומכת בכם רק במישור המקצועי, אלא שהיא גם האוזן הקשבת לכל ההתלבטויות ברמה האישית.

כלים, הכשרות ותוכן

אז איך נערכים לקראת פגישה עסקית חשובה? עם הסוכנות כמובן! על מנת שתגיעו מוכנים לפגישה חשובה, מתבצעת יחד אתכם עבודת הכנה מקדימה. ההכנה לפגישה מתמקדת גם בפן המקצועי, אך גם בפן המנטלי – זאת על מנת שתביאו אל קידמת הבמה את הגרסה הטובה, הבטוחה והאטרקטיבית ביותר שלכם.

יצירת קשרים עם בכירים ומשפיעים

אחד הדברים החשובים ביותר, הוא לקדם פגישות עסקיות. כסוכנות, אנו פועלים מסביב לשעון על מנת ליזום פגישות איכותיות עם בכירים. אנו בוחנים לעומק כל פנייה שאנו מקבלים, תוך שאנו מעריכים את מידת ההתאמה שלה אל כל מיוצג. כך, ניתן ליצור חיבורים איכותיים שיניבו תוצאות מרשימות ובעלות ערך.

עבודה בלתי נגמרת על ההצלחה שלכם!

בזמן שאתם ממשיכים לעמול על ההתפתחות שלכם, יש מי שעובד על קידומכם! העבודה על פיתוח הקריירה שלכם לא נפסקת לרגע! אתם יכולים להיות שקטים כי יש מי שעובד עבורכם "מאחורי הקלעים" מסביב לשעון. כך, אתם יכולים להמשיך ולטפח את ההתרחבות והלמידה שלכם, מבלי להיות טרודים בכל השאר.

איך אנחנו מייצגים אתכם?

ראשית, נשמח לפגוש אתכם אחד על אחד. המטרה? להכיר אתכם. בפגישת ההיכרות נבצע גם אבחון, דרכו נוכל לאפיין אתכם, וכך גם להיצמד אל אסטרטגיה מתאימה לייצוגכם בהתאם לכישורים והמטרות שלכם. האבחון מתבצע על ידי חוד החנית של המנטורים ואנשי המקצוע בתחום. שלב האבחון מבוסס על שיטות שפותחו על ידי קרן סדרינס.

המיפוי והאבחון לא תורמים רק לנו, אלא גם לכם:

 • חזון מהודק ומדוייק
 • מפת דרכים ליישום החזון שלכם
 • הגדרת יעדים בצורה בהירה וחד משמעית
 • יצירת תכנית עבודה ו-ACTION ITEAMS
 • חוות דעת מקצועית המעניקה לכם בסיס למתווה הקריירה
 • עידוד מנטלי בדמות מוטיבציה

חשיבותם של המיתוג והשיווק

תרצו או לא, אך העולם הופך יותר ויותר תחרותי. ניהול הקריירה מחייב אתכם להחזיק בבידול – כזה שיגרום למי שבצד השני לבחור בכם, ולא במתחרים שלכם. כסוכנות, אנו נוכל לסייע לכם לעצב את הבולטות שלכם – זו שמאירה אתכם, מייחדת אתכם והופכת אתכם למה שאתם. מיתוג ברשת חיוני ואף הכרחי! אנו נעבוד אתכם יחד על תכנית מיתוג מותאמת אישית, כזו שתשקף אתכם כאטרקטיבים יותר בפני קולגות, מעסיקים ובעיקר – לקוחות.

מדוע המיתוג כה חשוב? משום שהוא תורם לעיצוב דמותכם ולדעת הקהל עליכם. בעידן הדיגיטלי, כל אחד יכול ללמוד עליכם עם הקלדת שמכם במנוע החיפוש גוגל. המטרה היא לעטוף אתכם בכמה שיותר אלמנטים חיוביים, ולעצב את דעת הקהל בצורה כזו שתטיב עמכם ותקדם אתכם.

זהות מיתוגית - איך היא מתבצעת?

אנו בונים את הזהות המיתוגית בשיתוף פעולה מלא אתכם! מיתוג נכון פותח דלתות, יוצר קשרים ומספק תוצרים נפלאים. למרות שכיום מתבצע פרסום מאסיבי בדיגיטל, אנו לא מטפחים אך ורק את מרחב האונליין, אלא גם את האופליין. לאורך כל תהליך העבודה המשותף, נחלוק אתכם כלים יעילים באמצעותם תוכלו להתבלט ולהתחזק כמותג – מתחיל, מתקדם או ותיק.

הדלתות? תמיד נשארות פתוחות

אחד הדברים המשמעותיים ביותר שעושה בעבורכם סוכנות, הוא לפתוח בפניכם דלתות. מה זה אומר בפועל?

 • ליצור פגישות עסקיות עם מנהלים
 • לקשר אתכם אל מול בעלים של חברות
 • להפיץ את העשייה שלכם בקרב משפיעים וגורמי מפתח

סוכן אישי חוסך מכם את כל ההתעסקות שמסביב, ומאפשר לכם להתמקד אך ורק בעשייה שלכם. הסוכן הוא מעין איש מכירות, כזה שפועל נון-סטופ ברשת ומחוצה לה – הכל כדי לייצר בעבורכם את החשיפה המחמיאה והנכונה בעבורכם. בתור סוכנות, לנו יש רשת של קשרים אל מול מניפה רחבה של אנשי מקצוע, גורמים משפיעים ומקבלי החלטות. הסוכנות היא זו שתייצר את ההיכרות, וגם זו שתפעל על מנת לסגור את העסקה בתנאים טובים וכאלו שמכבדים את הניסיון, הסטטוס והמטרות שלכם.

פרזנטציה מנצחת!

גם אם אתם בטוחים שאתם לא מספרי הסיפורים הטובים ביותר, דעו כי מדובר על מיומנות נרכשת. כסוכנות, חשוב לנו שתספרו את הסיפור שלכם בדרך אטרקטיבית, מעניינית וכזו שמניבה תוצאות. לא אחת, "סיפור טוב" הוא זה שקובע האם העסקה תיסגר או לא. הסיפור האישי שלכם יוכל לקדם אתכם, לפתוח לכם דלתות ובסופו של דבר גם להביא אתכם אל נקודת הניצחון – חתימת החוזה. על מה אנו מתמקדים? על סטורי-טלינג.

כידוע, כל סיפור ניתן לספר באינספור גרסאות. עם זאת, לא כל גרסה אכן תייצר הקשבה, עניין וסקרנות. אנו נכשיר אתכם להעביר את הסיפור שלכם בדרך כריזמטית, סוחפת ומשכנעת!

ומה חלק שלכם?

אנו נעשה הכל על מנת להכשיר אתכם ולהעניק לכם את ארגז הכלים האיכותי ביותר! עם זאת, גם לכם ישנה אחריות: להגיב, ליזום ולפעול. רבים מעידים כי הקריירה שלכם מתנהלת בצורה של תגובה: הם מגיבים למודעות פרסומיות על ג'ובים, על הצעות של הבוס ועל "פוש" שניתן מצד בן או בת הזוג להתקדם. חשוב מאד לתכנן את הקריירה בצורה כזו שתספק אתכם – ברמה האישית, המקצועית והכלכלית.

יחד, נפעל על מנת להגדיר את המטרות שלכם – כך שתוכלו גם אתם לממש את עצמכם מבחינה מקצועית.
אל תשכחו לרגע: השליטה על ההישגים, הסיפוק וההצלחות היא שלכם.
מתי הרגע הנכון ביותר להתחיל להתקדם? ממש עכשיו!

להרשמה לחץ כאן או מלא את הטופס

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן