P

Match

ייצוג וחיבור מנהלים

ייצוג מנהלים מה זה אומר? 

אז נכון, המילים "טאלנט" ו"ייצוג" אולי מוכרות לכם מעולמות הבידור והספורט, אך לא תאמינו עד כמה הן רלוונטיות גם לתחום התעסוקה. שוק התעסוקה הינו שוק גדול ודינאמי, שהרצון להצליח בו משותף לכל מי שלוקח בו חלק. לעתים, על מנת להצליח, לא מספיק כישרון, ניסיון מקצועי, רזומה תעסוקתי ובידול מקצועי-אישי, אלא שנדרש גם מי שידחוף, יקדם ויצור את הקשרים: סוכן מייצג.

איך הסוכן יכול לסייע גם לכם?

  • עבודה משותפת לטובת החוזה הטוב ביותר.
  • שימור האינטרסים שלכם, תוך הובלת תיווך העסקה.
  • "פתיחת הדלתות" וחיבור ביניכם לבין מקבלי ההחלטות המשפיעים ביותר בארגון.
  • חשיפה שלכם, תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת, זאת על מנת שיכירו אתכם ואת העשייה שלכם.

מדוע גם אתם צריכים סוכן? 5 סיבות טובות!

בנייה וניהול קריירה

הסוכנות תפתח את הדלתות ותפיץ את שמכם. הסוכנות, יחד אתכם, תפעל לטובת בניית וקידום תכנית הקריירה שלכם. אנו נפעל לטובת הפיכתכם למותג עם מוניטין חיובי. חשוב להבין כי הסוכנות לא יוצרת רק את התיווך בשלב הסופי, אלא שהיא גם זו שמניחה את אבן הפינה, מעצבת ובונה את המותג – הכל בהתאמה אישית למטרות הקריירה.

תמיכה וליווי לאורך כל הדרך

לעשות דרך לבד? זה קצת פחות אידיאלי. עם ליווי של סוכנות, יש תמיד מי שצועד אתכם יד ביד. כך, תוכלו דרך קבע לשאול שאלות, לקבל הכוונה וטיפים להתנהלות נכונה. הסוכנות היא שזו שתעודד, תפרגן ותחדיר בכם מוטיבציה להמשיך, לעשות ולכבוש. הסוכנות איננה תומכת בכם רק במישור המקצועי, אלא שהיא גם האוזן הקשבת לכל ההתלבטויות ברמה האישית.

כלים, הכשרות ותוכן

אז איך נערכים לקראת פגישה עסקית חשובה? עם הסוכנות כמובן! על מנת שתגיעו מוכנים לפגישה חשובה, מתבצעת יחד אתכם עבודת הכנה מקדימה. ההכנה לפגישה מתמקדת גם בפן המקצועי, אך גם בפן המנטלי – זאת על מנת שתביאו אל קידמת הבמה את הגרסה הטובה, הבטוחה והאטרקטיבית ביותר שלכם.

יצירת קשרים עם בכירים ומשפיעים

אחד הדברים החשובים ביותר, הוא לקדם פגישות עסקיות. כסוכנות, אנו פועלים מסביב לשעון על מנת ליזום פגישות איכותיות עם בכירים. אנו בוחנים לעומק כל פנייה שאנו מקבלים, תוך שאנו מעריכים את מידת ההתאמה שלה אל כל מיוצג. כך, ניתן ליצור חיבורים איכותיים שיניבו תוצאות מרשימות ובעלות ערך.

עבודה בלתי נגמרת
על ההצלחה שלכם!

בזמן שאתם ממשיכים לעמול על ההתפתחות שלכם, יש מי שעובד על קידומכם! העבודה על פיתוח הקריירה שלכם לא נפסקת לרגע! אתם יכולים להיות שקטים כי יש מי שעובד עבורכם "מאחורי הקלעים" מסביב לשעון. כך, אתם יכולים להמשיך ולטפח את ההתרחבות והלמידה שלכם, מבלי להיות טרודים בכל השאר.

קצת עלינו

קרן סדרינס - סוכנות ייצוג למנהלים

מידע נוסף

מי מתאים לסוכנות שלנו?

קווים לדמותם של הלקוחות שלנו

מידע נוסף

ניהול קריירה

קריירה מצליחה מצריכה ניהול

מידע נוסף

חשיבותם של המיתוג והשיווק

תרצו או לא, אך העולם הופך יותר ויותר תחרותי. ניהול הקריירה מחייב אתכם להחזיק בבידול – כזה שיגרום למי שבצד השני לבחור בכם, ולא במתחרים שלכם. כסוכנות, אנו נוכל לסייע לכם לעצב את הבולטות שלכם – זו שמאירה אתכם, מייחדת אתכם והופכת אתכם למה שאתם. מיתוג ברשת חיוני ואף הכרחי! אנו נעבוד אתכם יחד על תכנית מיתוג מותאמת אישית, כזו שתשקף אתכם כאטרקטיבים יותר בפני קולגות, מעסיקים ובעיקר – לקוחות.

מדוע המיתוג כה חשוב? משום שהוא תורם לעיצוב דמותכם ולדעת הקהל עליכם. בעידן הדיגיטלי, כל אחד יכול ללמוד עליכם עם הקלדת שמכם במנוע החיפוש גוגל. המטרה היא לעטוף אתכם בכמה שיותר אלמנטים חיוביים, ולעצב את דעת הקהל בצורה כזו שתטיב עמכם ותקדם אתכם.

פרזנטציה מנצחת

גם אם אתם בטוחים שאתם לא מספרי הסיפורים הטובים ביותר, דעו כי מדובר על מיומנות נרכשת. כסוכנות, חשוב לנו שתספרו את הסיפור שלכם בדרך אטרקטיבית, מעניינית וכזו שמניבה תוצאות. לא אחת, "סיפור טוב" הוא זה שקובע האם העסקה תיסגר או לא. הסיפור האישי שלכם יוכל לקדם אתכם, לפתוח לכם דלתות ובסופו של דבר גם להביא אתכם אל נקודת הניצחון – חתימת החוזה. על מה אנו מתמקדים? על סטורי-טלינג.

כידוע, כל סיפור ניתן לספר באינספור גרסאות. עם זאת, לא כל גרסה אכן תייצר הקשבה, עניין וסקרנות. אנו נכשיר אתכם להעביר את הסיפור שלכם בדרך כריזמטית, סוחפת ומשכנעת!

מה החלק שלכם?

אנו נעשה הכל על מנת להכשיר אתכם ולהעניק לכם את ארגז הכלים האיכותי ביותר! עם זאת, גם לכם ישנה אחריות: להגיב, ליזום ולפעול. רבים מעידים כי הקריירה שלכם מתנהלת בצורה של תגובה: הם מגיבים למודעות פרסומיות על ג'ובים, על הצעות של הבוס ועל "פוש" שניתן מצד בן או בת הזוג להתקדם. חשוב מאד לתכנן את הקריירה בצורה כזו שתספק אתכם – ברמה האישית, המקצועית והכלכלית.

אורחים ומארחים – משמעות האושפיזין לעולם העסקי

חג הסוכות הגיע ואיתו ההזדמנות לארח ולהתארח בסוכה משותפת. האושפיזין ממחיש את הערך של להכניס אורחים ולבנות קהילה תומכת.
גם בחיינו המקצועיים, עלינו לזכור את חשיבות הנטוורקינג וטיפוח קשרים עם אחרים. כשאנו פותחים את ליבנו ומושיטים יד לעמיתים ושותפים, כולנו הופכים למארחים ואורחים כאחד ויוצרים סוכת שלום משותפת.
ברוח חג הסוכות, אני מאחלת לכולנו להמשיך ולבנות קהילה תומכת ומחזקת שתלווה אותנו לאורך כל השנה.
חג סוכות שמח! חג אושפיזין שמח!

קרא עוד »

יום הכיפורים – הזדמנות למנהיגות אותנטית ומודעת

יום הכיפורים הוא יום של חשבון נפש והתבוננות פנימה. זוהי הזדמנות לבחון את דרכנו כבני אדם וכמנהיגים, להכיר בטעויות ולקבל החלטות לשינוי. בתפקידים בהם אנו מובילים, מוטלת עלינו אחריות גדולה כלפי הסובבים אותנו. יום הכיפורים מזכיר לנו לשאול – האם אני עומד באחריותי? האם אני מנהיג מתוך דאגה אמיתית לאחר? בואו נבחן כיצד אנו יכולים להעצים ולסייע לעמיתינו לממש את הפוטנציאל שלהם בשנה החדשה. כיצד נוכל להנהיג ביושרה, באמפתיה ובדבקות בערכים. אני מאחלת לנו לצאת מתקופה זו מחוזקים במחויבות למנהיגות מיטבית ואכפתית. גמר חתימה טובה.

קרא עוד »

ראש השנה כמנוף לצמיחה אישית וניהולית

ראש השנה היהודי הוא יום חג שמסמל התחלה חדשה. החג נותן הזדמנות לעם היהודי להתבונן לאחור בשנה שעברה, ללמוד מהטעויות וההצלחות ולהיכנס לשנה החדשה מתוך כוונה לצמוח ולשגשג.
עבור מנהלים, ראש השנה מציע פרספקטיבה חשובה על ניהול ומנהיגות. החג מזכיר לנו שהחיים הם מעגל תמידי של סיומים והתחלות. כמנהלים, אחריותנו היא לא רק להוביל את הצוות שלנו קדימה במשך השנה, אלא גם לעצור ולהעריך מחדש את הדרך בסופה.

קרא עוד »

יתרונות השימוש בשירותיו של סוכן טאלנטים

על אף שהביטוי "סוכן טאלנטים" באופן טבעי, אסוציאטיבית מתחבר לנו לסוכנים של אנשי תקשורת, דוגמניות, שחקנים, ספורטאים מפורסמים וכד', כיום, לא מעט אנשי הייטק ונושאים במשרות בכירות בתחומים אחרים נעזרים בשירותיו המקצועיים של סוכן טאלנטים מנוסה. כי, אם תחשבו על כך לעומק, לסוכן מייצג פעיל ומנוסה יש את כל הנתונים שחסרים לכם כשאתם נמצאים בין משרות, או, אפילו כשאתם חשים שדרכתם יותר מידי זמן במקום אחד וכעת, הגיע הזמן לעבור לשלב הבא בקריירה שלכם.

קרא עוד »

5 סיבות שבגללן כדאי לקחת איש צד ג׳ לניהול משא ומתן

אין ספק כי בתחום העסקי חשוב מאד מה אתה עושה, אבל חשוב לא פחות מכך כיצד אתה מתוגמל, וכשמדובר על משרות ותפקידים בכירים, הפערים הקיימים כיום בתגמול עלולים להתבטא גם באלפי שקלים. בדומה לתחומים אחרים בהם מתנהל משא ומתן לפני סגירת העסקה (רכישת דירה או קניית רכב, למשל), גם בתחום התעסוקה הבכירה, תהליך המשא והמתן טרם ההעסקה ממלא תפקיד חשוב, תפקיד שמתבטא הן ברמת שביעות רצונם של הצדדים מהתנאים המסוכמים והן במשך הזמן שהשותפות העסקית הזאת עתידה להתקיים. ומכיוון, משום שגם כאן, (בדומה לרכישת דירה) אנחנו מדברים על עניין שעם תוצאותיו תצטרכו לחיות לאורך זמן, חשוב מאד לנהל אותו נכון, והדרך הנכונה ביותר לכך היא באמצעות סוכן המייצג אתכם מול המעסיק הפוטנציאלי.

קרא עוד »

מרחב פעולה (או בפשטות, עצמאות)

קל לנו מאד, בעיקר במשרות הבכירות יותר, לחוש כי כל העומס וכל האחריות מוטלים על כתפינו, וכתוצאה מכך, אנחנו רוצים להיות מעורבים בכל פרט ופרט. פעמים רבות, במהלך פגישותי עם לקוחות, אני נתקלת בבעלי עסקים, יו"רים ומנכ"לים הדורשים מהכפופים להם הצלחה ועמידה ביעדים. דבר שהוא, כמובן, טבעי לגמרי, שכן כולנו, בסופו של דבר, בלא קשר לתפקיד שאותו אנחנו ממלאים, מחויבים בדיווח ובהוכחת תוצאות למישהו. העניין הוא, שאותה אחריות להשגת תוצאות, מתקבלת באופנים שונים אצל אנשים שונים, ולכן, ישנם מקרים בהם בעלי התפקידים הבכירים מחזיקים בידיהם בכל הכוח במושכות, מעורים ומתערבים (אף בפרטים הקטנים ביותר) ובפועל, הם כולאים ומסנדלים את הכפופים להם, ומגבילים את היצירתיות, המעוף והאומץ שלהם.

קרא עוד »

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן