P

Match

ייצוג וחיבור מנהלים

ייצוג מנהלים מה זה אומר? 

אז נכון, המילים "טאלנט" ו"ייצוג" אולי מוכרות לכם מעולמות הבידור והספורט, אך לא תאמינו עד כמה הן רלוונטיות גם לתחום התעסוקה. שוק התעסוקה הינו שוק גדול ודינאמי, שהרצון להצליח בו משותף לכל מי שלוקח בו חלק. לעתים, על מנת להצליח, לא מספיק כישרון, ניסיון מקצועי, רזומה תעסוקתי ובידול מקצועי-אישי, אלא שנדרש גם מי שידחוף, יקדם ויצור את הקשרים: סוכן מייצג.

איך הסוכן יכול לסייע גם לכם?

  • עבודה משותפת לטובת החוזה הטוב ביותר.
  • שימור האינטרסים שלכם, תוך הובלת תיווך העסקה.
  • "פתיחת הדלתות" וחיבור ביניכם לבין מקבלי ההחלטות המשפיעים ביותר בארגון.
  • חשיפה שלכם, תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת, זאת על מנת שיכירו אתכם ואת העשייה שלכם.

מדוע גם אתם צריכים סוכן? 5 סיבות טובות!

בנייה וניהול קריירה

הסוכנות תפתח את הדלתות ותפיץ את שמכם. הסוכנות, יחד אתכם, תפעל לטובת בניית וקידום תכנית הקריירה שלכם. אנו נפעל לטובת הפיכתכם למותג עם מוניטין חיובי. חשוב להבין כי הסוכנות לא יוצרת רק את התיווך בשלב הסופי, אלא שהיא גם זו שמניחה את אבן הפינה, מעצבת ובונה את המותג – הכל בהתאמה אישית למטרות הקריירה.

תמיכה וליווי לאורך כל הדרך

לעשות דרך לבד? זה קצת פחות אידיאלי. עם ליווי של סוכנות, יש תמיד מי שצועד אתכם יד ביד. כך, תוכלו דרך קבע לשאול שאלות, לקבל הכוונה וטיפים להתנהלות נכונה. הסוכנות היא שזו שתעודד, תפרגן ותחדיר בכם מוטיבציה להמשיך, לעשות ולכבוש. הסוכנות איננה תומכת בכם רק במישור המקצועי, אלא שהיא גם האוזן הקשבת לכל ההתלבטויות ברמה האישית.

כלים, הכשרות ותוכן

אז איך נערכים לקראת פגישה עסקית חשובה? עם הסוכנות כמובן! על מנת שתגיעו מוכנים לפגישה חשובה, מתבצעת יחד אתכם עבודת הכנה מקדימה. ההכנה לפגישה מתמקדת גם בפן המקצועי, אך גם בפן המנטלי – זאת על מנת שתביאו אל קידמת הבמה את הגרסה הטובה, הבטוחה והאטרקטיבית ביותר שלכם.

יצירת קשרים עם בכירים ומשפיעים

אחד הדברים החשובים ביותר, הוא לקדם פגישות עסקיות. כסוכנות, אנו פועלים מסביב לשעון על מנת ליזום פגישות איכותיות עם בכירים. אנו בוחנים לעומק כל פנייה שאנו מקבלים, תוך שאנו מעריכים את מידת ההתאמה שלה אל כל מיוצג. כך, ניתן ליצור חיבורים איכותיים שיניבו תוצאות מרשימות ובעלות ערך.

עבודה בלתי נגמרת
על ההצלחה שלכם!

בזמן שאתם ממשיכים לעמול על ההתפתחות שלכם, יש מי שעובד על קידומכם! העבודה על פיתוח הקריירה שלכם לא נפסקת לרגע! אתם יכולים להיות שקטים כי יש מי שעובד עבורכם "מאחורי הקלעים" מסביב לשעון. כך, אתם יכולים להמשיך ולטפח את ההתרחבות והלמידה שלכם, מבלי להיות טרודים בכל השאר.

קצת עלינו

קרן סדרינס - סוכנות ייצוג למנהלים

מידע נוסף

מי מתאים לסוכנות שלנו?

קווים לדמותם של הלקוחות שלנו

מידע נוסף

ניהול קריירה

קריירה מצליחה מצריכה ניהול

מידע נוסף

חשיבותם של המיתוג והשיווק

תרצו או לא, אך העולם הופך יותר ויותר תחרותי. ניהול הקריירה מחייב אתכם להחזיק בבידול – כזה שיגרום למי שבצד השני לבחור בכם, ולא במתחרים שלכם. כסוכנות, אנו נוכל לסייע לכם לעצב את הבולטות שלכם – זו שמאירה אתכם, מייחדת אתכם והופכת אתכם למה שאתם. מיתוג ברשת חיוני ואף הכרחי! אנו נעבוד אתכם יחד על תכנית מיתוג מותאמת אישית, כזו שתשקף אתכם כאטרקטיבים יותר בפני קולגות, מעסיקים ובעיקר – לקוחות.

מדוע המיתוג כה חשוב? משום שהוא תורם לעיצוב דמותכם ולדעת הקהל עליכם. בעידן הדיגיטלי, כל אחד יכול ללמוד עליכם עם הקלדת שמכם במנוע החיפוש גוגל. המטרה היא לעטוף אתכם בכמה שיותר אלמנטים חיוביים, ולעצב את דעת הקהל בצורה כזו שתטיב עמכם ותקדם אתכם.

פרזנטציה מנצחת

גם אם אתם בטוחים שאתם לא מספרי הסיפורים הטובים ביותר, דעו כי מדובר על מיומנות נרכשת. כסוכנות, חשוב לנו שתספרו את הסיפור שלכם בדרך אטרקטיבית, מעניינית וכזו שמניבה תוצאות. לא אחת, "סיפור טוב" הוא זה שקובע האם העסקה תיסגר או לא. הסיפור האישי שלכם יוכל לקדם אתכם, לפתוח לכם דלתות ובסופו של דבר גם להביא אתכם אל נקודת הניצחון – חתימת החוזה. על מה אנו מתמקדים? על סטורי-טלינג.

כידוע, כל סיפור ניתן לספר באינספור גרסאות. עם זאת, לא כל גרסה אכן תייצר הקשבה, עניין וסקרנות. אנו נכשיר אתכם להעביר את הסיפור שלכם בדרך כריזמטית, סוחפת ומשכנעת!

מה החלק שלכם?

אנו נעשה הכל על מנת להכשיר אתכם ולהעניק לכם את ארגז הכלים האיכותי ביותר! עם זאת, גם לכם ישנה אחריות: להגיב, ליזום ולפעול. רבים מעידים כי הקריירה שלכם מתנהלת בצורה של תגובה: הם מגיבים למודעות פרסומיות על ג'ובים, על הצעות של הבוס ועל "פוש" שניתן מצד בן או בת הזוג להתקדם. חשוב מאד לתכנן את הקריירה בצורה כזו שתספק אתכם – ברמה האישית, המקצועית והכלכלית.

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן