P

Match

ייצוג וחיבור מנהלים

ייצוג מנהלים מה זה אומר? 

אז נכון, המילים "טאלנט" ו"ייצוג" אולי מוכרות לכם מעולמות הבידור והספורט, אך לא תאמינו עד כמה הן רלוונטיות גם לתחום התעסוקה. שוק התעסוקה הינו שוק גדול ודינאמי, שהרצון להצליח בו משותף לכל מי שלוקח בו חלק. לעתים, על מנת להצליח, לא מספיק כישרון, ניסיון מקצועי, רזומה תעסוקתי ובידול מקצועי-אישי, אלא שנדרש גם מי שידחוף, יקדם ויצור את הקשרים: סוכן מייצג.

איך הסוכן יכול לסייע גם לכם?

  • עבודה משותפת לטובת החוזה הטוב ביותר.
  • שימור האינטרסים שלכם, תוך הובלת תיווך העסקה.
  • "פתיחת הדלתות" וחיבור ביניכם לבין מקבלי ההחלטות המשפיעים ביותר בארגון.
  • חשיפה שלכם, תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת, זאת על מנת שיכירו אתכם ואת העשייה שלכם.

מדוע גם אתם צריכים סוכן? 5 סיבות טובות!

בנייה וניהול קריירה

הסוכנות תפתח את הדלתות ותפיץ את שמכם. הסוכנות, יחד אתכם, תפעל לטובת בניית וקידום תכנית הקריירה שלכם. אנו נפעל לטובת הפיכתכם למותג עם מוניטין חיובי. חשוב להבין כי הסוכנות לא יוצרת רק את התיווך בשלב הסופי, אלא שהיא גם זו שמניחה את אבן הפינה, מעצבת ובונה את המותג – הכל בהתאמה אישית למטרות הקריירה.

תמיכה וליווי לאורך כל הדרך

לעשות דרך לבד? זה קצת פחות אידיאלי. עם ליווי של סוכנות, יש תמיד מי שצועד אתכם יד ביד. כך, תוכלו דרך קבע לשאול שאלות, לקבל הכוונה וטיפים להתנהלות נכונה. הסוכנות היא שזו שתעודד, תפרגן ותחדיר בכם מוטיבציה להמשיך, לעשות ולכבוש. הסוכנות איננה תומכת בכם רק במישור המקצועי, אלא שהיא גם האוזן הקשבת לכל ההתלבטויות ברמה האישית.

כלים, הכשרות ותוכן

אז איך נערכים לקראת פגישה עסקית חשובה? עם הסוכנות כמובן! על מנת שתגיעו מוכנים לפגישה חשובה, מתבצעת יחד אתכם עבודת הכנה מקדימה. ההכנה לפגישה מתמקדת גם בפן המקצועי, אך גם בפן המנטלי – זאת על מנת שתביאו אל קידמת הבמה את הגרסה הטובה, הבטוחה והאטרקטיבית ביותר שלכם.

יצירת קשרים עם בכירים ומשפיעים

אחד הדברים החשובים ביותר, הוא לקדם פגישות עסקיות. כסוכנות, אנו פועלים מסביב לשעון על מנת ליזום פגישות איכותיות עם בכירים. אנו בוחנים לעומק כל פנייה שאנו מקבלים, תוך שאנו מעריכים את מידת ההתאמה שלה אל כל מיוצג. כך, ניתן ליצור חיבורים איכותיים שיניבו תוצאות מרשימות ובעלות ערך.

עבודה בלתי נגמרת
על ההצלחה שלכם!

בזמן שאתם ממשיכים לעמול על ההתפתחות שלכם, יש מי שעובד על קידומכם! העבודה על פיתוח הקריירה שלכם לא נפסקת לרגע! אתם יכולים להיות שקטים כי יש מי שעובד עבורכם "מאחורי הקלעים" מסביב לשעון. כך, אתם יכולים להמשיך ולטפח את ההתרחבות והלמידה שלכם, מבלי להיות טרודים בכל השאר.

קצת עלינו

קרן סדרינס - סוכנות ייצוג למנהלים

מידע נוסף

מי מתאים לסוכנות שלנו?

קווים לדמותם של הלקוחות שלנו

מידע נוסף

ניהול קריירה

קריירה מצליחה מצריכה ניהול

מידע נוסף

חשיבותם של המיתוג והשיווק

תרצו או לא, אך העולם הופך יותר ויותר תחרותי. ניהול הקריירה מחייב אתכם להחזיק בבידול – כזה שיגרום למי שבצד השני לבחור בכם, ולא במתחרים שלכם. כסוכנות, אנו נוכל לסייע לכם לעצב את הבולטות שלכם – זו שמאירה אתכם, מייחדת אתכם והופכת אתכם למה שאתם. מיתוג ברשת חיוני ואף הכרחי! אנו נעבוד אתכם יחד על תכנית מיתוג מותאמת אישית, כזו שתשקף אתכם כאטרקטיבים יותר בפני קולגות, מעסיקים ובעיקר – לקוחות.

מדוע המיתוג כה חשוב? משום שהוא תורם לעיצוב דמותכם ולדעת הקהל עליכם. בעידן הדיגיטלי, כל אחד יכול ללמוד עליכם עם הקלדת שמכם במנוע החיפוש גוגל. המטרה היא לעטוף אתכם בכמה שיותר אלמנטים חיוביים, ולעצב את דעת הקהל בצורה כזו שתטיב עמכם ותקדם אתכם.

פרזנטציה מנצחת

גם אם אתם בטוחים שאתם לא מספרי הסיפורים הטובים ביותר, דעו כי מדובר על מיומנות נרכשת. כסוכנות, חשוב לנו שתספרו את הסיפור שלכם בדרך אטרקטיבית, מעניינית וכזו שמניבה תוצאות. לא אחת, "סיפור טוב" הוא זה שקובע האם העסקה תיסגר או לא. הסיפור האישי שלכם יוכל לקדם אתכם, לפתוח לכם דלתות ובסופו של דבר גם להביא אתכם אל נקודת הניצחון – חתימת החוזה. על מה אנו מתמקדים? על סטורי-טלינג.

כידוע, כל סיפור ניתן לספר באינספור גרסאות. עם זאת, לא כל גרסה אכן תייצר הקשבה, עניין וסקרנות. אנו נכשיר אתכם להעביר את הסיפור שלכם בדרך כריזמטית, סוחפת ומשכנעת!

מה החלק שלכם?

אנו נעשה הכל על מנת להכשיר אתכם ולהעניק לכם את ארגז הכלים האיכותי ביותר! עם זאת, גם לכם ישנה אחריות: להגיב, ליזום ולפעול. רבים מעידים כי הקריירה שלכם מתנהלת בצורה של תגובה: הם מגיבים למודעות פרסומיות על ג'ובים, על הצעות של הבוס ועל "פוש" שניתן מצד בן או בת הזוג להתקדם. חשוב מאד לתכנן את הקריירה בצורה כזו שתספק אתכם – ברמה האישית, המקצועית והכלכלית.

לחגוג הצלחות בצל המלחמה: אתגרים והזדמנויות

התקופה הנוכחית בישראל מאתגרת במיוחד. אנו נמצאים במצב של לחימה ואי ודאות, חיילי מילואים רבים שוחררו וחוזרים למעגלי התעסוקה, וחווים קשיים רבים בהשתלבות חזרה. לצד זאת, עבור חלק מהארגונים, תקופה זו דווקא יצרה הזדמנויות עסקיות חדשות. כתוצאה מכך, עולה השאלה כיצד ניתן לחגוג הצלחות עסקיות תוך התחשבות בתחושותיהם של חיילי המילואים ועובדים אחרים בחברה.

קרא עוד »

למה רצוי, כדאי וחשוב להוסיף לקורות החיים את העשייה ההתנדבותית?

בעולם העסקי המודרני, קורות חיים מוצלחים הם אלו שמשקפים לא רק ניסיון מקצועי והשכלה, אלא גם ערכים, מחויבות חברתית ורחבת אופקים. התנדבות מהווה דרך מצוינת להדגים את כל אלה, בין אם אתם נשים או גברים בתפקידי ניהול בכירים.

בעידן בו מנהלים בכירים נתפסים לא רק כאחראים על ההצלחה העסקית, אלא גם כמובילי שינוי ואחריות חברתית, הכללת פעילות התנדבותית בקורות החיים היא לא רק רלוונטית אלא גם מועילה.

אז למה רצוי, כדאי וחשוב להוסיף לקורות החיים את העשייה ההתנדבותית?

קרא עוד »

ניהול והובלת שינוי ארגוני: כיצד להביא לשינוי מוצלח ולנהל את התנגדויות והאתגרים הנלווים

בעולם העסקים המודרני, שינוי הוא הכלל ולא החריג. חברות מובילות מבינות שהן צריכות להתארגן ולהתכונן לשינויים כדי להישאר רלוונטיות. אבל כיצד ניתן לנהל ולהוביל שינוי ארגוני בצורה מוצלחת?

שינוי ארגוני הוא תהליך מורכב ורגיש שדורש תכנון וניהול זהירים. כדי להוביל לשינוי מוצלח, על מנהלים להבין ששינוי הוא תהליך ארוך טווח הכולל שלבים רבים ומעורבות של כל בעלי העניין בארגון.

ניהול שינוי ארגוני מוצלח הוא אמנות של איזון בין חזון ארוך טווח לבין צעדים מעשיים והתקדמות הדרגתית, תוך שמירה על גמישות ומתן מענה להתנגדויות וקשיים העולים בדרך. עם תכנון נכון, תקשורת אפקטיבית ומנהיגות נחושה, כל ארגון יכול לעבור שינוי מוצלח לטובת עובדיו ולקוחותיו.

קרא עוד »

נטוורקינג בזמן מלחמה: איך להרחיב את רשת הקשרים שלך

בתקופות מאתגרות כמו מלחמה, חשוב לזכור שנטוורקינג מקצועי הוא כלי חשוב לשמירה על אחדות, פיתוח מקצועי ומציאת הזדמנויות חדשות. על ידי יצירת שיחות משמעותיות, בניית קשרים אישיים וקיום תקשורת מתמדת, ניתן להרחיב ולחזק את רשת הקשרים שלך, גם בזמן שהעולם סביבנו נראה לא יציב.
נטוורקינג בזמן מלחמה: איך להרחיב את רשת הקשרים שלך. מדריך למנהלים ומנהלות

קרא עוד »

חיפוש הזדמנויות ותעסוקה בעת מלחמה: מדריך למנהלים ומנהלות

בתקופות של מלחמה, חשוב לשמור על גמישות, יכולת התאמה, ולהיות פתוחים ללמידה ולפיתוח. השוק משתנה, ועם זאת נפתחות הזדמנויות חדשות. מנהלים עם כישורים רלוונטיים, גישה חדשנית ורשת תמיכה חזקה ימצאו עצמם במצב טוב להתמודד עם האתגרים ולנצל הזדמנויות שהמשבר מביא עימו.
חיפוש הזדמנויות ותעסוקה בעת מלחמה: מדריך למנהלים ומנהלות

קרא עוד »

אורחים ומארחים – משמעות האושפיזין לעולם העסקי

חג הסוכות הגיע ואיתו ההזדמנות לארח ולהתארח בסוכה משותפת. האושפיזין ממחיש את הערך של להכניס אורחים ולבנות קהילה תומכת.
גם בחיינו המקצועיים, עלינו לזכור את חשיבות הנטוורקינג וטיפוח קשרים עם אחרים. כשאנו פותחים את ליבנו ומושיטים יד לעמיתים ושותפים, כולנו הופכים למארחים ואורחים כאחד ויוצרים סוכת שלום משותפת.
ברוח חג הסוכות, אני מאחלת לכולנו להמשיך ולבנות קהילה תומכת ומחזקת שתלווה אותנו לאורך כל השנה.
חג סוכות שמח! חג אושפיזין שמח!

קרא עוד »

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן