ב-10 השנים האחרונות, המפגש הישיר שלנו אל מול מנהלים בכירים שיקף בפנינו תמונה חד משמעית: למרות ההצלחה האדירה וההישגים המרשימים, עדיין ישנו פער בין המקום בו נמצא המנהל, ובין המקום בו הוא היה רוצה להיות. במילים אחרות? מדובר על הפער שבין היכולת ובין המימוש. ישנם המון דברים שאפשר להתפשר עליהם, אך על הגשמה מקצועית? לא.

על מנת לגשר על הפער הזה שבין היכולת ובין המימוש, צריך להבין מהו שורש הבעיה: מה מונע מאותם מנהלים מוצלחים לבצע תפקידים משמעותיים, להצליח ולפתח את הקריירה?

ניהול הקריירה

הבעיה השכיחה ביותר היא ניהול לא נכון של הקריירה. לרוב, "האינטראקציה" שבין המנהל ובין התפקיד שהוא מבצע, מבוססת על תבנית קבועה: תגובה של המנהל לגירויים חיצוניים. לדוגמה: תגובתו למודעת דרושים, תגובה להצעה שהגיעה מהמנהל הבכיר וכיוצא בזה. המשמעות היא די פשוטה: המנהלים מתאימים את עצמם למשבצות התפקידים הפנויים, ולא להפך. על מנת שאכן יהיה מימוש מקצועי, "התפקיד" צריך להתאים את עצמו אל המנהל, ולא להפך. כל מנהל צריך לתכנן לעצמו מפת קריירה – כזו שמוגדרים בה יעדים ברורים ומטרות לטווח הקצר והארוך.

מיתוג ומוניטין

כשמדובר על מיתוג ועל מוניטין, אין באמת חשיבות לסוג ההעסקה – כשכירים או כעצמאיים. כך או כך, חשוב שגם אתם תטפחו את עצמכם כמותג ותבססו לעצמכם מוניטין חיובי. בפועל, כשכירים שמנהלים ארגון, אתם משקיעים את המשאב היקר לכם ביותר – זמן, על מנת לייצר מוניטין חיובי לארגון. אם תחשבו על זה, ההשקעה המקצועית שלכם הינה השקעה במקרו – הארגון, ולא במיקרו – אתם. חשוב מאוד שגם אתם תפעלו לטובת יצירת בידול אישי שיקדם אתכם ויחזק אתכם.

חיבורים

סביר מאוד כי בתור מנהלים, הצלחתם ליצור חיבורים מרשימים לאורך שנות הפעילות המקצועית שלכם. אותם חיבורים הם "חומר הגלם", אך אתם צריכים "מתכון" שיאפשר לכם לעשות בו שימוש. במילים אחרות? לא כל המנהלים יודעים איך למנף את החיבורים והקשרים שהם יצרו, ויתרה מכך – איך להמשיך וליצור חיבורים חדשים. גם כיום, בעולם הדיגיטלי שלא ניתן לחמוק ממנו, הדרך הטובה ביותר לקידום ושיווק נותרה השיטה הקלאסית של "מפה לאוזן".

מיומנויות חדשות

כמנהלים, אתם משקיעים המון זמן (ולעתים גם כסף), בלמידת התחום בו אתם עוסקים. המוטיבציה: להיות הטובים ביותר בתחום העיסוק שלכם. אין בכך כל פסול, אלא שהמון פעמים ההתמקדות הטוטאלית בעולם התוכן והעיסוק שלכם, מטשטשת לחלוטין את הצורך בלמידת תחומים אחרים. רכישת מיומנויות רלוונטית תמיד, ותמיד היא תעצים אתכם, תפתח אתכם ותעניק לכם יתרון אל מול מנהלים אחרים. על מנת לשמר את הערך שלכם ואף להגדיל אותו, אתם נדרשים להבין גם בעולמות תוכן מקבילים.

ועכשיו? מתקדמים! הכירו את התוכניות שלנו

ניהול קריירה איננו דבר פשוט, אך בהחלט אפשרי! הודות לתוכנית המותאמת אישית שלנו, יוכל כל מנהל להגשים ולממש את עצמו! מהם הדגשים המנחים אותנו עם כל אחת מהתוכניות שלנו?

מפת דרכים מקצועית

נגדיר ונשרטט יחד מפה המאפיינת את המטרות שלכם, הכול על מנת שיהיה ניתן גם לבנות תכנית פעולה למימוש החזון האישי. בשלב זה גם נגדיר מטרות – לטווח הקצר והארוך, ונבחן יחד אפשרויות רלוונטיות המאפיינות את עולם העבודה הנוכחי.

SWOT

לא כולם עוצרים בכדי לקחת מבט פנימה. מבט שכזה מאפשר לכל אחד להכיר את העוצמות שלו, החוזקות והבידול שלו. כשם שחשוב להכיר את החוזקות, כך גם חשוב להכיר את החולשות – הן אלו שלרוב יעכבו את ההצלחה. יחד, נזהה את המקומות החלשים, ובהתאם נשדך להם פתרונות במטרה לאמץ הרגלים חדשים ולסלק הרגלים שאינם מקדמים.

בניית מותג

כן, גם אתם מותג! נגדיר את הבידול הספציפי של כל מנהל, ונגדיר את הזהות המיתוגית הנכונה ביותר שתוכל לקדם אל עבר הצלחה. בנוסף, נעניק לכם ארגז כלים יעיל, באמצעותו תוכלו להתנהג כמותג בכל שלב, בכל מפגש ובכל מקום.

הסיפור האישי

לכל אחד ישנו סיפור אחר, וגם באמצעותו ניתן להתקדם! בהתאם לסיפור האישי שלכם, נלמד אתכם איך לספר אותו, ולהעביר אותו בצורה עניינית, חדה וכזו שמעבירה את המסר בצורה אפקטיבית. כל פגישה על כוס קפה וכל פרזנטציה, יכולות להפוך להישג העסקי הבא שלכם.

קשרים וחיבורים

משמעותם של חיבורים אינם בהכרח יצירת חיבורים חדשים. לעתים, תוכלו להשתמש בנכסים הקיימים שלכם – החיבורים שכבר יש לכם, בכדי לקדם אג'נדות עסקיות. כל קשר עתיד להפוך להזדמנות, ואנו נלמד אתכם איך לפתח אותם ולתעל אותם.

איך אנחנו מתחילים? בפגישה אישית כמובן!

על מנת להתאים לכם את התוכנית המתאימה ביותר, נתאם פגישה אחד על אחד.

אנו מחלקים את הפגישה לשני חלקים שונים:

בפגישה זו נכיר אתכם, נלמד אתכם ונבצע הכוונה לתוכנית. מה צפוי בפגישה כזו?

כעבור 3 ימי עסקים, נשגר לכם את סיכום הפגישה, ובתוכו:

לחצו וקראו מה אומרים עלי >>

מסלול NEXT LEVEL לבכירים

מסלול זו מתמקד בייצוג וחיבור של בכירים (CLEVEL) לתפקידים והזדמנויות עסקיות חדשות.

זהו שירות של סוכן אישי, שתפקידו לייצג מנהלים בדרך אל התפקיד החדש וההישג העסקי הבא.

אם גם אתם רוצים לפגוש בהזדמנויות חדשות ולממש אותן – זו המסלול עבורכם!

המסלול כולל:

שלב 1 – אסטרטגיה, צורות ויעדים – בניית תיק לקוח

בשלב זה נכיר אתכם. חשוב שתגיעו אלינו לאחר שעשיתם עם עצמכם "בדק בית", ולאחר שלקחתם מבט פנימה. המטרה? שתדעו לשקף בפנינו לאורך הפגישה במה אתם טובים, במה פחות, מהן החוזקות שלכם ולאן אתם רוצים להתקדם. נקודת המוצא היא שככל שנדע עליכם יותר, כך נוכל לאבחן אתכם יותר טוב ולדייק את התוכנית בהתאם אליכם.

שלב 2שיווק ומיתוג אישי 

כלים להעברת פרזנטציה מנצחת, הניתנים בסדנה של 3-4 שעות על ידי איש תוכן מנוסה בתחומו.
למידת טכניקות וכלים למיתוג ברחבי הרשת. גם כאן, מדובר על סדנה בת שעתיים ועד שלוש, המועברת על ידי מומחה תוכן דיגיטלי.

שלב 3 – "פתיחת הדלתות"
השלב הזה הוא המהותי ביותר, ובו מתקיימת מרבית העבודה: ניהול ההזדמנויות של הלקוח! בחלק זה נתמקד בפעולות אקטיביות ויזומות לפתיחת הדלתות הנכונות והמדויקות עבורך. נפעיל את רשת הקשרים הקיימת ונפתח רשת קשרים ייעודית עבורך. נבחן כל הזדמנות בפינצטה ונעשה DD מעמיק המתמקד בהיבטים העסקיים והפרסונליים.

שלב 4 – ניהול מו"מ וסגירת הסכם

בשלב זה נתמקד על ניהול המשא ומתן, כמו גם על חתימה על החוזה והגדרת תאריך התחלת העבודה.

למי המסלול מיועד

ToBeTalent – המסלול שלך לכיסא המנכ"ל

כשאתם מזינים כתובת באפליקציית הניווט, אתם מאמינים ויודעים כי תגיעו ליעד שלכם. הסיבה?  אתם לא לבד ויש מי שמלווה ומדריך אתכם. דומה הדבר עם תכנון וניהול קריירה: כשתעשו את הדרך יד ביד עם סוכנות שתלווה ותייצג אתכם, תוכלו גם אתם לסמן מטרות ארוכות טווח, לכבוש אותן וליהנות מקריירה מספקת ומעצימה. 

מסלול  ToBeTalent! תאפשר לכם לקבל החלטות נכונות יותר, להכיר ביכולות שלכם, לכוון אתכם למקומות המקצועיים שיעצימו אתכם וגם ליהנות מחיבורים מקצועיים איכותיים. חיבורים המייצרים את המקפצה הנדרשת בדרך לכיסא "המנכ"לות".  

המסלול כולל: 

שלב 1 –  חזון, אסטרטגיה, מטרות ויעדים

שלב 2–  מחזון למציאות – יישום וביצוע

שלב 3–   הכול מוכן יוצאים לדרך – טקטיקה של Storytelling

שלב 4הכול מוכן יוצאים לדרך – טקטיקה של מיתוג ושיווק עצמי

שלב 5–  ממריאים – פתיחת דלתות, חיבורים, הזדמנויות חדשות ומדויקות

שלב 6–  שיווק ומיתוג אישי -קהילת מנהלים ומנהלים. נטוורקינג

שלב 7–  מנטורשיפ לביסוס ההצלחה.

קבוצה היברדית המשלבת בין מפגשים אישיים לבין מפגשים בקבוצה.

למי המסלול מתאים?

SMART – מסלול מנטורינג לניהול ותכנון קריירה

הסוכנות שלנו מתמחה בניהול קריירה של מנהלים בכירים.
מה זה אומר ניהול קריירה?

חשוב: לכל מנהל מתאים מסלול קריירה שונה – אין נכון או לא נכון. המטרה היא לבנות תכנית ניהול קריירה המתאימה למידותיכם, לציפיות שלכם ולמטרות המקצועיות שלכם. התוכנית מתאימה לאלו מכם שנמצאים בצומת דרכים, ותוהים מה נכון להם בשלב זה בקריירה. יחד, נגדיר את המטרות המקצועיות ונבחן אפשרויות שונות.

תכנית SMART כוללת 6 מפגשים אישיים המבוססים על מנטוריג מכוון קרירה:

המפגש החמישי מבוסס על פרקטיקה נרחבת, וכולל בתוכו את הדברים הבאים:

אימון, ייעוץ וליווי אישי לבכירים

כמנהלים, אתם אלו המובילים את העובדים ומניעים מהלכים לטובת כבישת מטרות הארגון. על מנת שאכן תוכלו לעמוד באתגרים השונים בהצלחה, אתם נדרשים לרכוש ארגז כלים איכותי. הודות למניפת המיומנויות שתרכשו, תוכלו גם אתם לקדם ולהתקדם!

אנו שמחים להציע שלכם ייעוץ וליווי – ברמה האישית וברמה הקבוצתית. השירות שלנו מיועד למנהלים בארגונים גדולים וגם בחברות קטנות יותר, המעוניינים לשפר את המיומנויות והכלים העומדים לרשותם. אנו מגדירים כמה מטרות עם היציאה לדרך:

חשיבותו האדירה של המנהל בארגון

המון פעמים נשאלת השאלה והיא במה כדאי להשקיע יותר – בעובדים או במנהלים? התשובה היא שבשניהם. עם זאת, המנהל הוא המודל – זה שעומד בראשו של הארגון. מנהל טוב יהיה מנהל שיצליח להחדיר מוטיבציה בעובדים, לעודד אותם להניע מהלכים ולשפר את היכולות המקצועיות שלהם. ההון היקר ביותר בכל ארגון הוא ההון אנושי, כך שההשקעה בו ראויה, מושכלת ונבונה.

תכנית אימון, ייעוץ וליווי אישי וקבוצתי – למה היא מתאימה?

האמונה שלנו היא שתוכנית כמו זו שאנו מציעים, תורמת בשני מישורים:

אז למי התוכנית שלנו מתאימה?

לחצו וקראו מה אומרים עלי >>

לקביעת פגישה אישית ותפירת תוכנית מתאימה למידותיכם התקשרו: 073-7069456 או מלאו את הטופס:

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן