הסיפור שלי הוא "חיבורים"

הסיפור שלי הוא "חיבורים". הסיפור שלי הוא אנשים.
בסיפור שלי, הגיבור שלי עובר טרנספורמציה. הגיבור הזה הוא אני.

הסיפור שלי החל לפני יותר משני עשורים. הסיפור שלי מתחיל בדמעה, דמעה שיש בה התרגשות "יש התקבלתי!״ ולא רק שהתקבלתי, אלא התקבלתי לתפקיד שלרוב רק בוגרי תואר ראשון מתקבלים ואני, אני כולה בת 20 בקושי וכבר הולכת לעזור לא.נשים למצוא את מקום העבודה שלהם ולהצליח בקריירה. וואו.. איזו זכות. זכות לחיות את הייעוד שלי – להוביל אנשים להצלחה ומימוש בקריירה. דמעה זולגת. המליחות מעוררת כאב. זיהוי מוקדם למה שעתיד להגיע בהמשך.

3 חודשים עברו. כללי המשחק כבר מוכרים. השחקנים במגרש תפסו את מקומם ואני קיבלתי לשחק במשחק שישפיע על הדירוג בליגה. הגול שובר הניצחון היה שלי. פרויקט גיוס מוצלח. פיילוט שביסס לימים מוניטין לאורך שנים והן זכייה במכרזים טווח ארוכים.

שנה חלפה. מטרות ויעדים חדשים. הקמת חברה משלי זה כבר לא רק חלום. זה תאריך ביומן!
אוגוסט 2006 – הקמת העסק הראשון שלי. עוסק זעיר בתחום הייעוץ והאימון, לצד תפקיד של מנכ"ל חברת השמה ואבחון.
אוגוסט 2009 רכישה, מיזוג והקמת חברה נוספת.

הצלחות, כישלונות, עליות, מורדות, חוויות ושיעורים. ונכס אחד , החשוב והמשמעותי ביותר – אנשים. אנשים שעימם נפגשתי ואותם פגשתי לאורך כל השנים. אנשים שלאורך השנים חיברתי לתפקידים הבאים שלהם. אנשים שחיברתי להם את ההון האנושי. אנשים שיחד עימם קיימתי שותפויות מוצלחות יותר ומוצלחות פחות. אנשים שמהם למדתי, החכמתי, התפתחתי וצמחתי, איתם ולצידם. אנשים שבלי משים היו שותפים לטרנספורמציה האישית והעסקית שלי.

"קרן אני יודע שזו לא העשייה שלך. אני יודע שהלקוח שלך הוא הארגון. תתייחסי אליי כאל הארגון. תשתמשי בקשרים שלך ותחברי אותי לארגון. אני מוכן לשלם לך".
את שלומי פגשתי באוגוסט 2012. הבקשה של שלומי הייתה הקלף החסר בפאזל שלי. הקלף בו יד נפגשת עם עוד יד. לחיצת ידיים המהווה חתימה על עסקה. התמונה שלמה וברורה. שלומי הוא הלקוח הראשון. פיילוט מוצלח. פיילוט מבסס דרך. במרץ 2013 הוקמה הסוכנות הראשונה בישראל המייצגת ומחברת מנהלים בכירים.
סוכנות המחברת בין אנשים.

"בעולם העסקים והמותגים כולנו משתמשים במילה ׳חוויה׳, אבל זו מילה גדולה וערטילאית, מה גם שקשה מאד ליצור חוויה מושלמת ויוצאת מגדר הרגיל. הקוסמים האמיתיים יוצרים מופע שהוא בגדר חוויה סבירה עד טובה אבל בתוכו הם יוצרים כמה רגעים בודדים בלתי נשכחים, כאלו שיזכרו גם שבוע או חודש לאחר מכן" (ערן גפן מתוך הספר כך הופכים יצירתיות עסקית לתוכנית עבודה)

הרגע בו הנייד צלצל ושלומי מעבר לקו "חתמתי על החוזה" זה הרגע שנחקק ונחרט בליבי. האושר, החיוך, הסיפוק, נשימת ההצלחה, כל אלו הם תמצית החוויה. החוויה של שלומי, מיכל, ליאור, שרון, ורד, יוסי, יוני, רונן, רוני, איציק, גלעד ועוד הם רגעים בלתי נשכחים ובמהות שלהם יש חיבור בין אנשים.

אז נעים להכיר,
אני קרן סדרינס, ג'רי מקגוויר של המנהלים.
מחברת בין אנשים. גופים ועסקים. 
בעלים של סוכנות המייצגת ומחברת מנהלים בכירים לתפקידים והזדמנויות עסקיות.
מנהלת קהילת מנהלים סגורה, BE TALENT, חיבורים, נטוורקינג ותוכן.  

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן