הלקוחות

אם נצטרך לאפיין את הקווים לדמותם של הלקוחות שלנו, הרי שהם יהיו כך:

בעלי יכולות מרשימות

כישרוניים ויצירתיים

בעלי ידע וניסיון רב

מחזיקים במומחיות הייחודית רק להם

הלקוח שלנו הוא נכס אסטרטגי משמעותי לארגון בו הוא עובד

הלקוחות שלנו – מעוררי השראה וסמל להצלחה!

כל לקוח שלנו הוא מנהל בכיר, העומד בראשו של ארגון גדול או חברת בוטיק קטנה. כל מנהל, גם זה הבכיר ביותר, יכול תמיד ללמוד עוד, להרחיב את מנעד הכלים העומדים לרשותו ולפתח עצמו ברמה המקצועית והאישית. מעבר לכך, המנהלים שלנו ידועים ביכולת שלהם לזהות ההזדמנויות ו"נכסים עסקיים" – בזמן הנכון ובמקום הנכון.

הלקוחות שלנו – מנהלים בכירים בתפקידי מפתח

הלקוחות שלנו מקבלים חדשות לבקרים הזדמנויות עסקיות מפתות, אך לא תמיד אלו מתיישבות בצורה הרמונית עם המטרות העסקיות והאישיות שלהם. בנוסף, הלקוחות שלנו רוצים להתפתח, ללמוד, להתרחב ולהשיג הישגים משמעותיים – לעצמם וגם לארגון אותו הם מנהלים.

כמנהלים, על מנת להישאר רלוונטים בתחום העיסוק שלכם, לעתים אתם נדרשים לצאת מחוץ לקופסא. לעתים, כל הנדרש מכם על מנת לעשות צעד אחד משמעותי הוא ליווי של סוכנות – כזו שתייצג אתכם ואת האינטרסים שאתם רוצים לקדם. תפקידה של סוכנות שכזו כפולה:

  • לחשוף בפניכם מידע רלוונטי אודות הזדמנויות עסקיות-מקצועיות חדשות
  • בניית גשר ביניכם ובין מקבלי ההחלטות

בעלי העניין שלנו: מנכ"לים, בעלי חברות ומובילי פעילויות עסקיות

כסוכנות, אנו מקיימים קשרים עסקיים אל מול מובילים משפיעים העובדים בחברות, עסקים וגופים שונים – בישראל וגם בחו"ל. כסוכנות, אנו יוצרים חיבורים בין המנהלים ובין הארגונים השונים.

הסוכנות מהווה שותף מקצועי  המחבר ומקשר בין מנהלים לבין ארגונים המבקשים לממש, להקסים ולקדם הצלחה באמצעות שדרת ניהול חזקה ומוכשרת.

המחויבות שלנו היא להכיר ב- 360 מעלות, כשם שאנו מכירים את המנהלים אותם אנו מייצגים, את הארגון והמנהלים המובילים את הארגון בכדי לייצר את המתאם המהודק והמדויק – כזה שמייצר הצלחה ותוצאה.

 

אנו לוקחים על עצמנו את האחריות המלאה על ניהול המידע, תוך ניהולו בצורה יסודית ודיסקרטית.

עבור מי אנו עובדים? עבור שני הצדדים. הצד הראשון הוא הלקוח ואילו הצד השני הוא בעל העניין השותף שלנו. אנו מתנהלים בצורה שקופה וישירה אל מול כל אחד מהצדדים, כל זאת תוך שמירה מלאה על הליך אתי והוגן.

 

רוצים להתקדם? צרו קשר עוד היום בטלפון: 073-7069456 או מלאו את הטופס:

רוצים להתקדם? צרו קשר עוד היום בטלפון: 073-7069456
או מלאו את הטופס:

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן