O

Match

בניית הנהלות וחיבור תפקידי מפתח

סוכנות ייצוג מנהלים - גיוס עובדים מתקדם

כסוכנות, אנו מקיימים קשרים עסקיים עם מנכ"לים, בעלי חברות ומובילי פעילויות עסקיות מתעשיות שונות ומגוונות הפעילים בארץ ובחו"ל. כסוכנות, אנו יוצרים חיבורים בין המנהלים ובין הארגונים השונים.

הסוכנות מהווה שותף מקצועי  המחבר ומקשר בין מנהלים לבין ארגונים המבקשים לממש, למקסם ולקדם הצלחה באמצעות שדרת ניהול חזקה ומוכשרת.

המחויבות שלנו היא להכיר ב- 360 מעלות, כשם שאנו מכירים את המנהלים אותם אנו מייצגים, את הארגון והמנהלים המובילים את הארגון בכדי לייצר את המתאם המהודק והמדויק – כזה שמייצר הצלחה ותוצאה.

עבור מי אנו עובדים?

השירות שלנו כסוכנות לייצוג מנהלים משרת את שני הצדדים:

  • מצד אחד – המנהל הבכיר שמחפש את התפקיד הבא.
  • מצד שני – הארגון שבעצמו מחפש בכירים לאתגרים חדשים.

כארגון, אינכם נדרשים לבזבז עוד משאבים יקרים – כוח אדם וזמן. סוכנות לייצוג מנהלים עובדת בשבילכם! למנהלים בכירים יש את הרעב התמידי למלא תפקידים גדולים יותר, מאתגרים יותר ומתגמלים יותר. אנו יוצרים את השידוכים האידיאלים שבין המנהל הבכיר ובין הארגון, וכך כל אחד מהצדדים יוצא נשכר מהתהליך. הארגון זוכה במנהל עם איכויות מרשימות, ואילו המנהל נהנה מאתגר מקצועי חדש.

איך זה עובד?

אנחנו פותחים דלתות

ומחברים את הטאלנטים המיוצגים בסוכנות לתפקידים המתאימים להם ולכישוריהם וברוב המקרים ישנה התאמה סימביוטית לתפקיד ולארגון.

אנחנו מצליחים

לעשות זאת על ידי רשת קשרים אותה פיתחנו עם השנים, המורכבת מבכירים מובילים, הנושאים בתפקידי מפתח ובעלי השפעה, בארץ ובחו"ל.

אנחנו למדים להכיר

את הארגון באמצעות פגישות אישיות עם הנהלת הארגון ומקבלי ההחלטות. בפגישות נחדד ונדייק את הצרכים, המטרות, התרבות, החזון וההון האנושי וזאת כדי לבצע את ההתאמה בין ההון האנושי לבין הצורך של הנהלת החברה והארגון, תוך דגש על החיבור בין גורמי הניהול.

למה דווקא אנחנו?

אנחנו שותפים מקצועיים שלכם

בכל צורך של שינוי או התייעלות, אנחנו השותפים שלך! אנחנו נעזור לך לזקק ולדייק את הפרסונה המתאימה ביותר למימוש והשגת החזון של הארגון שלך, כדי שנוכל לזהות את הטאלנט/המנהל הנכון ובעל הערך למטרות והחזון שלך.

אנחנו שומרים על חיסיון

אנו נשמור על סודיות ונהווה "סוכן הצללים" של המנכ"ל בכל הקשור להון האנושי.

אנחנו משמשים כמאגר מידע

אנו עוקבים ויודעים מה מתרחש בשוק התעסוקה ובשוק היזמי- מי זז מכיסאו ומי עתיד להזיז מכיסאו כמנכ"ל, סמנכ"ל, בעלים או עסק.

אנחנו מתווכים בין הארגון לבין המנהל

אנו מייעצים ומלווים את כלל תהליך הגיוס והקליטה. נותנים מענה מקצועי לכל שאלה או דילמה ומסייעים כמנטורים עבור שני הצדדים לחוות תהליך קליטה מוצלח

ייצוג מנהלים לטובת גיוס מנהל בכיר – איך זה עובד?

ישנן המון דרכים לגייס מנהלים בכירים, אך גם ישנה דרך שלא מצריכה מכם להשקיע זמן ומאמץ. בפועל, תוכלו לפרסם מודעות ברשתות החברתיות, באתריהן של חברות ההשמה ואפילו לגייס באמצעות הד האנטינג. עם זאת, אפשר גם אחרת:  סוכנות לייצוג מנהלים כמו החברה שלנו, פותחת את הדלת למנהלים ולארגונים! אנו יוצרים את החיבורים בהתאם לאופי המשרות, תוך התחייבות לשידוך המבוסס על ציפיות זהות של שני הצדדים.

חיבור איכותי שבין טאלנט לארגון

אנו מייצגים מנהלים בכירים שמחפשים את האתגר המקצועי הבא שלהם! ואתם, כמגייסים, מעוניינים באותם אנשי מקצוע מובילים, מנוסים ומוכשרים. החיבורים שאנו יוצרים אינם נשענים אך ורק על שיקולים מקצועיים, אלא על מניפה רחבה של פרמטרים. אנו יוצרים בעבורכם את ההתאמה האידיאלית, כך שתיווצר הרמוניה מושלמת בפן המקצועי, האישי וביכולת ההתאמה וההשתלבות של העובד לארגון שלכם.

כיוצרי החיבורים, אנו לוקחים בחשבון את הדרישות, הצרכים והמטרות של כל צד. אנו פועלים כסוג של מתווך, שיודע לזהות הזדמנויות, ליצור את השידוכים הנכונים ולראות את הפוטנציאל המגולם בכל מערכת יחסים מקצועית.

גיוס מנהל בכיר אמנם איננו פשוט, אך אפשרי. אנו מזמינים אתכם להפקיד בידינו את האתגר, ולגייס בעבורכם מנהל איכותי שיוביל את הארגון שלכם אל עבר ההצלחות הבאות!

והערך המוסף הנוסף עבורכם: אנחנו לא גובים שכ"ט מהארגון, בשום שלב!

בשנות קיומה של הסוכנות נחלנו הצלחות רבות בחיבור וייצוג של מנהלים בכירים, השותפים כיום וממלאים תפקיד מפתח בארגונים, סטארט אפים הפועלים בתעשיות שונות ומגוונות. 
אנחנו מייצרים חיבור  מושלם / חדשני / יצירתי של WIN WIN
אנחנו פועלים בשיתוף, שקיפות, מחויבות ואחריות כלפי כל אחד מהצדדים השותפים.

קצת עלינו

קרן סדרינס. מומחית בחיבורים בין אנשים, גופים ועסקים.
מומחית בהרכבת פאזל אנושי הממנף הצלחה אישית ועסקית.  ניסיון רב באבחון ופיתוח מודלים הוליסטיים  וגיוס מנהלים בכירים. רקע וניסיון של כ- 24 שנים בתפקידי ניהול בכירים בחברות המתמחות במתן פתרונות גיוס והשבחה של ההון האנושי.
ב – 7 שנים האחרונות "פותחת דלתות" למנהלים בכירים מול בעלי עניין,  משפיעים, המובילים בהצלחה ארגונים בארץ ובחו"ל בוורטיקליים שונים.  
מייצגת ומחברת מנהלים בכירים לתפקידי מפתח, שותפויות עסקיות ופרויקטים אסטרטגיים.
ניסיון עסקי, רב שנים, בניהול יחידות רווח והפסד , פיתוח עסקי, יזמות עסקית וחברתית.
מאמינה בחשיבה יצירתית ממוקדת תוצאות, דרך ראייה רחבה וכוללת, מנהיגות והובלה, ועד לחיבור לאדם ואמונה במימוש הפוטנציאל האישי.

על הצוות:
צוות הסוכנות מורכב מאנשי מקצוע, מומחים ומובילים בתחומם, בעולמות: ייצוג טאלנטים, יועצים ומנטורים למנהלים וארגונים, מומחי מיתוג ושיווק, מומחי סורסינג ומידענות.

ניוזלטר

הירשמו וקבלו את המגזין החודשי שלנו ועדכונים על מה שקורה בעולם הניהול

דילוג לתוכן